Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most tenyleg ennyire utal? De...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tenyleg ennyire utal? De miert?

Figyelt kérdés

Szoval van egy fiu a volt osztalyomba. (Most ballagtam). Szoval nekem nagyon rgota tetszik de halal komolyan mondom SOHASEM csinaltam semm feltuno dolgot. Sot! Szerintem meg el is kerultem. Mikor a baratnoimnek elmondtam azt mondtak hogy meg nekik sem tunt fel. Szoval van ez a fiu. En most nem akarok bemeselni magamnak semmit de tenyleg tobbszor eszrevettem hogy nez. Mikor odanezek masfele nez. Nem nagyon szoktunk beszeletni. O viszonylag egy "meno" fiu. Mindig mindenkivel kiabal meg hulyul. Viszont mikor hozzam beszel akkor halkan es neha meg mosolyog is! De tenyleg! Bekovettem instan de facebookon nem akartam! Aztan eljott a ballagas napja (tegnap) es ott is bementem a erembe. Mar mindenki sirt en is sirtam. Nem mertem ranezni de lattam hogy nez mert mikor odaneztem gyorsan elfordult. Aztan mindennek a vgen mindenki megolelt mindenkit de mi "veletlenul" egymas kozelebe se mentunk. Aztan bucsut vettunk egymastol hogy talalkozunk jovoheten az evzaron meg majd szervezunk programokat. Szoval igazabol a nyron meg eleg sokszor fogok fele talalkozni... mg a tobbiekkel beszeltuk hogy majd ev kozben is mondjuk havonta egyszer osszejovunk. Nah es en meg nagyban sirtam meg olelkeztem amikor o elindult kifele. Mondom letojom ugyse tetszem neki huzzon el..mondogattam hogy ne is lassam tobbe de persze azt nem akarom. Nah es mar megyek 5-6 perccel kesobb ki a rokonaimmal mikor meg kint allt. Elindultam balra es o is elindult balra(kozben telefonalt) . Aztan szoltak a szuleim hogy forduljak meg mert jobbra kell menni es erre o is megfordult, letette a telefonjat. Mogottem jott de nem mertem megfordulni. Most nem verek at senkit valoszinuleg o csak telefonalas kozben jarkalt azert mentunk mindig ugyanarra. Szoval ez veletlen. De mikor mogottem jott ugy voltam vele hogy nem nezek hatra. Vegulis ez az utolso alkalmak egyike...megondoltam magam hogy legalabb annyit kinyogjek hogy szia. De akkor mar nem volt ott. Hazamentem es ugy alltam hozza hogy mostmar ugysincs semmi vesztenivalom hiszen jo ha havonta egyszer majd talalkozunk. Bejeloltem facen. Ez tegnap ete volt. Azota fel nap eltelt es meg mindig nem jelolt vissza. Nem rakott ki semmit szoval lehet hogy nem volt fent de ennek kicsi az eselye mert vegulis egesz nap a telojat nyomkodja. Mikor ma ra akarok mennia z instajara latom hogy LETILTOTT! Eloszor csak azt hittem hogy veletlenul valamit meg nyomtam de aztan bekovettem es nem engedte a gep!

Szoval en tenylg nem ertem... tudom hogy nem szeret ne is alltassatok ilyenekkel. De mert utal? Nem csinaltam semmit. Az egyetlen dolog amit el tudok kepzelni hoy mikor lehetett kettesevel fotozkodi szoltam a haverjanak hogy csinaljunk ketten egy kozos kepet mert a haverjaval nagyon joban vagyok. Es kozben o is ott volt es elotte keszitettuk el. Kozben talan minkett nezett. Azt sem tudom hogy mikor tiltott le. De az a vicc hogy az OSSZES tobbi osztalytarsam az ismerose. Megis mit csibaljak hogy eszrevegyen? Irjak neki (viberen)? Vagy beszeljek vele? Esetleg hagyjam? Ha nem csinalok semmit a nyaron szeptembertol ha havonta talalkozunk is osszeszedhet akarkit. Kerlek segitsetek.



2016. jún. 16. 13:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi a furi irasert nagyon gyorsan irtam es ezert rontottam el. Ha nem ertheto valami nyugodtan irhattok. Amugy meg azt is hozzatennem higy en nagyon szeretem. Kerlek szepen segitsetek!
2016. jún. 16. 13:20
 2/12 A kérdező kommentje:
Kah es ilyen aprosagok hogy mindig tolem kert tollat. Tudom hog ez nem jelent semmit de boldogabb leszek tole. Viszont ha arr gondolok hogy elballagtunk es ha nem sinalok semmit szinte megszunik vele a kapcsolatom nyomban sirogorcsot kapok.
2016. jún. 16. 13:26
 3/12 A kérdező kommentje:
Jah amugy volt mar fent ma facebookon. Es nem jelol vissza
2016. jún. 16. 13:32
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Lehet épp azért tiltott le, mert a végén nem ölelted meg, nem is köszöntél neki. Lehet(valószínűleg) tetszel neki,csak nem volt elég bátor hogy odamenjen hozzád és mivel látta hogy nem is figyelsz rá és ezért ő lehet úgy vette téged egyáltalán nem érdekel. Én mostanában beszélgettem egy lánnyal, aztán egy idő után láttam hogy nem nagyon figyel már rám és én is azon gondolkoztam hogy inkább letiltom már face-n hogy ne is kelljen bosszankodnom miatta.
2016. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
mi lenne ha egy baráton keresztül megkérdeznéd?
2016. jún. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Fuu elso kommentelo..most egy kocsit megnyugtattal.
2016. jún. 16. 14:22
 7/12 anonim ***** válasza:
Na megoldodott? :)
2016. jún. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem:( ugyanis majd jovohet szerdan talalkozok vele szoval majd akkor megkerdzem hogy van e valami baja velem vagy megbantottam e valamivel. Jobbat nem tudtam kitallani. Abba mostmar beletorodtem hogy soha nem fog eszrevenni de az nagyon zavar hogy valamiert csak engem letiltott. Szoval remelem elmondja mi bantja es ha soha nem is fog ram UGY nezni remelem kibekulunk. Ha egyaltalan merges ram😂
2016. jún. 17. 20:12
 9/12 anonim válasza:
Majd megírod, hogy végül mi volt? :D
2016. jún. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Éretlen vagy. Ha tetszik, akkor ne kerüld már. Te is bejösz neki, csak megbántottad..
2016. jún. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!