Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mi legyen? (leírás)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen? (leírás)

Figyelt kérdés

Van egy srác, osztálytársak vagyunk. Már kb. 2-3 éve tetszek neki, de félt elmondani. Egyszer meg bevallotta, engem meg nem nagyon izgatott..! De utána, hát úgymond zaklatni kezdett azzal a kérdésével, hogy: "és neked tetszek-e? / bejövök-e neked?" Én meg sose tudtam neki, mit mondani..mert őszintén nekem nem tetszik, de ezt meg szar lenne neki elmondani, mert tudom, hogy a visszautasítás nem jó.. :/ Most meg azzal nyaggat hogy: "figyu elhivlak randira és majd ott elmondod, hogy mi a helyzet" de komolyan nekem a randi se kell. Annyit írtam még neki múltkor hogy: "ha hamarabb bevallod, akkor még lett volna több esélyed"..:) De ő meg azt mondta, hogy nem mond le rólam, mert neki én vagyok a nagy Ő! :D

Most akkor elmondjam neki,hogy nem tetszik? Vagy mit mondjak? O.o



2016. jún. 21. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem mond meg neki

Én hasonló helyzetben vagyok mint a srác, van egy lány aki nagyon tetszik, de nem tudja elmondani konkrétan mit érez és ez zavaró mert nem tudom hogy most mi a helyzet akkor.

Szerintem most meg neki kerek perec, csak ne durván azért, nyilván udvariasan,ha valóban nincs semmi esélye.

2016. jún. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"van egy lány aki nagyon tetszik, de nem tudja elmondani konkrétan mit érez és ez zavaró mert nem tudom hogy most mi a helyzet akkor"


Bocs hogy ezt mondom de ez felejtős, és ezt te is tudod. Ha érezne valamit már tisztázta volna. Lépj tovább, csak az időded vesztegeted.

Kérdésre: ha a srác ennyire nem vágja le h mi van, akkor kerek perec kell elmondanod.

2016. jún. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#2 azért ezt pár sorból még nem tudod megállapítani :D

Nem ilyen egyszerű ez

De itt nem rólam van most szó

2016. jún. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem adsz neki egy esélyt?
2016. jún. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Legyél egyenes.


"Figyu, zacskóval se!!"

2016. jún. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna félrevezetni. Azt kellett volna mondani, hogy sajnos, mi csak barátok lehetünk, de sokszor a barátság többet jelent, mint egy kapcsolat. És ha ezek után sem száll le rólad, akkor ne válaszoljál neki a jövőben. Csak vége lesz egyszer az együtt tanulásnak a suliban. Addig meg kerüld.
2016. jún. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszike :) Megmondom neki. :)
2016. jún. 23. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!