Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogyan szakítsak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan szakítsak vele? (lánnyal)

Figyelt kérdés

Az van ,hogy megismerkedtem egy lánnyal és nemtudom neki megmondani hogy már nemakarom őt ,pár napja ismerjük még csak egymást és ő már teljesen belémszeretett.

Nekem meg tetszik egy másik lány és nemakarom őt mrgbántani...Nemtudom moértnem kívánom de csak cseteltünk és aztán találkoztunk és valóságban tiszta más...

Szerintetek hogy mondjam meg nekj?

16\F



2016. jún. 22. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Milyen szakításról beszélsz?

Kezd el hanyagolni és szevasz.

2016. jún. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha igazán szereted a másik lányt, akkor a mostanival szakíts. Jobb ha először tőled tudja meg, minthogy mástól, esetleg rajtakap, hogy más csajjal lógsz. Szerintem így sokkal kevésbé bántod meg őt. Egy szakítás az egyik félnek mindenképpen rossz. De viszont ha tisztában vagy vele, hogy nem tudod megszerzni a másik lányt, vagy őneki nem jössz be te, és ha nem undorodsz a mostani csajodtól, akkor szerintem nem kell vele feltétlenül szakítanod. Remélem segítettem.
2016. jún. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom de nemtudom ,hogy hogyan mondjam neki el hogyan szakítsak vele?
2016. jún. 22. 22:51
 4/5 Lilo1.4. válasza:
Figyelj, mindenképpen eloben beszéld meg bele. Finoman vezesd ra, hogy o neked nem tetszik annyira. Jo vele beszelgetni, de te baratsagnal nem akarsz tobbet.
2016. jún. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hurkapitány válasza:

Én felhívtam és elmondtam h nem fog menni. :'D mondjuk volt okom rá h telefonon.

De olyanokat kell mondani h nem a te hibád h jobbat érdemelsz meg ilyenek.

2016. jún. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!