Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? El veszitem vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? El veszitem vagy meg fog lepni?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel egy suliba jarunk es egy taborba mentunk. A fiu olyan jokepu hogy minden 2.lanynak tetszik.Az elso napon nem tortent semmi kulonos. A masodikon mar mosolygott kicsiket beszelgettunk. A harmadikon vizicstaztunk es o majdnem mindig engem locsolt. A negyediken nagyon fura volt mert a tabor ku*vajaval volt es az a csaj nem szall le rola. Az otodiken nagyon melegem volt es megkerdeztem nem akar e helyet cserelni velem. Azt mondta o nem ul el de en odaulhetek. Nem ultem oda mert en nem akartam nyomulni. Aztan mondtam neki hogy csereljunk addig hogy o kiprobalja. En odaultem es o mielott kimehettem volna beult mellem. Beszelgettunk nevettunk szivattuk az egyik csajt nevjegyeit neztuk meg egyutt. Instaztunk megmutatta neki milyenek a jatekai en is megmutattam. Aztan nekem elkellett mennem egy nappal elobb a taborbol. Es amikor indultam nagyon lehangoltnak tunt. Nem tudom mi van koztunk. Mit csinaljak? Nagyon szeretem ot es erzem hogy lehetne nala eselyem( az elozo fiunal is ereztem de abbol nem lett semmi de akkor meg volt suli) most nem tudok vele beszelni. Mit csinaljak??

2016. jún. 25. 10:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Ugy ertettem a kerdest hogy:,, Még fog lépni"
2016. jún. 25. 11:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát a kèrdèsedre nincs konkrét választ de vagy te írsz neki vagy ő neked (velem hasonló dolog történt nem írt vissza😭)
2016. jún. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De megis mit? nem leszek nyomulos
2016. jún. 25. 11:22
 4/5 anonim válasza:
hány éves vagy?
2016. jún. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
En 13 o 14
2016. jún. 25. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!