Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi a fontos egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a fontos egy lányban?

Figyelt kérdés
A belso, hogy kedves, okos vagy vicces stb, vagy a külső, hogy mekkora mellei vannak, milyen az arca, vékony e stb? Fiuk nektek melyik a fontosabb? Kort is irjatok legyszi!

2016. jún. 27. 01:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A belső a legfontosabb

20/F

2016. jún. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 HTMB ***** válasza:
100%
Mindenkinek más általában.. nekem például a belső valamivel fontosabb. Vicces,okos enyhén őrült... Az olyanokról mint hogy kicsi a melle vagy a feneke nem tehet, amúgy a külső kérdése is mindenkinél változó szerintem. Nekem például külsőre: ne legyen anorexiás, de dagi se; legyen kb. akkora mint én; hosszú barna haj; kék szem. Általában ezeket preferálom. Remélem tudtam segíteni, amúgy meg ha tetszik valaki akkor tetszik és ne másra hallgass. 14/F
2016. jún. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ZZotyaa ***** válasza:
52%
Én személy szerint szeretem ha vékony, de nem olyan mint a kis ujjam, Azért legyen melle, ha nem is olyan nagy de legyen, az se árt ha van humor érzéke, okos, nedv már mint kedves :D kb. minden számít :D
2016. jún. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ZZotyaa ***** válasza:
88%
Ezt kihagytam: 15/F
2016. jún. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 zóna_pocok ***** válasza:
A mellnek nem a merete hanem a formaja a lenyeg :) Nekem 50-50 fontos a belso/kulso, egyik nem er "semmit" a masik nelkul, legalabbis ha kapcsolatrol van szo. Mert bele lehet szeretni egy aranyos, visszafogott lany szemelyisegebe, de ugyanugy szerelembe lehet esni egy gyonyoru szembe vagy egy szep arcba :D
2016. jún. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Mármint a fenekükön kívül? :)

Na jo komolyra fordítva nálam 2 nagyon fontos dolog van.

1. A külső, most le fognak pontozni Úgyis de én legalább Bevallom, hogy csak olyannal jönnék össze aki külsőre tetszik nekem.

2. Az intelligencia. Ha egy lány okos akkor nagy baj már nem lehet vele :)

2016. jún. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló véleményét osztom.

Annyit tennék hozzá, hogy lehetőleg legyen valami hobbija, mert a rengeteg olyan lány van, aki semmivel nem tudja elfoglalni magát. Csak úgy vannak és kész, ez meg baj.

Egyrészt unalmas, másrészt meg ebből jönnek az olyan dolgok, hogy nem tud leakadni a másikról és ez hosszú távon nem kifizetődő...

2016. jún. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan legyen, mint a felségem. Tudja, hogy mit akar az élettől, imádjon engem, és értse a vicceimet.
2016. jún. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!