Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ennel bonyolultabb mar nem is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennel bonyolultabb mar nem is lehetne. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Eloszor is bocsi, hogy ekezetek nelkul irok, de mobilrol tul sok ido lenne, renelem azert érthető leszek. Elkezdem inkabb Adamnal es Evanal. Szoval az elso szerelmemmel szakitottunk olyan 4 honapja, de ez nem olyan szokasos kis szerelem volt..mindent megosztottunk egymassal, lelkitarsak is voltunk. 3 evig voltunk egyutt, de amikor 2 eve voltunk egyutt szakitott velem, mert ugy erezte en nem szeretem igazan...akkor nagyon ki voltam...nem ettem es hanytam allandoan, de elhataroztam hogy visszaszerzem es igy is tortent, utana meg 1 evig voltunk egyutt es most van 4 honapja, hogy masodszorra is szakitott velem, egeszen hasonlo indokkal, meg hogy szerinte nem mukodik (megjegyzem halkan a baratnoi mindig utaltak engem es mindig ellenem huztak). Masodszorra ugy ereztem el kell fogadnom a döntését, letettem rola, nagyon nehez volt de megtettem, nem beszeltem vele azota semmit. Meg uj baratnot is szereztem, bar ot en is erzem hogy nem szeretem ugy mint őt, de egesz jol elvagyok vele. De ott jon a hiba a kepbe hogy 2 hete ram irt az elso kedvesem, hogy miujsag velem...meghogy szeretne velem nyaron talalkozni..stb. Eloszor probaltam hidegen hozzaallni, nem kozel kerulni, de most meg is ugy erzen hogy orulten szeretem. Nem akarom a jelenlegi paromat ilyen helyzetbe hozni hogy vissza megyek az exemhez, de hiaba probalnek meg hazudni magamnak is...nekem az elso kedvesem marad az orok szerelmem, igy is hogy tudom, hogy mar ketszer hagyott ott. Most nagy dilemmaba vagyok, nem veszem 100% ra hogy ujra akarja velem kezdeni, (bar a jelek erre utalnak) de en eltudnam vele kepzelni ujra az eletem. A jelenlegi parommal viszont annyira nem, inkabb tisztelem es szeretem, mint szerelmes lennek bele, szerintem csak hianypotlonak jottem ossze vele, de hat ezt meg se tehetném meg vele...elnezest kerek ha feleslegesen untattalak titeket ennyi olvasgatassal, de megprobaltam valamennyire felvazolni a helyzetet. Mar tenyleg nem tudom mit tehetnek...
2016. jún. 28. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos.

Megint szakítás lesz a vége ha összejöttök, de ezt úgysem látod be.

Második esélyt mindenki megérdemel, de ha azzal sem élt, akkor harmadikat nem érdemel. Ez csak pillanatnyi fellángolás, ha a végén összejössz vele fél év múlva annyira bánni fogod h el sem hiszed.

2016. jún. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nehéz helyzet, de ami rögtön eszembe jutott az írásod elolvasása után, az hogy a jelenlegi barátodat el kellene engedned, leginkább az ő érdekében - mert ez hosszabb távon őt is tönkreteheti. Persze nem magyarázat nélkül - hanem őszintén illene megbeszélned vele a dolgokat, és közölni hogy továbbra is mellette állsz, ha szükségének érzi. Úgy értem, ne vágd el vele teljesen a szálakat, mert az meg ilyenkor a másik negatív véglethez vezetne. :)


Előző barátodhoz pedig én is csak annyit tudnék hozzáfűzni, hogy ő az aki nem szeretett téged eléggé, ha kétszer is eljátszotta ezt veled. Gondold át a dolgot.


Lehet egy ilyen után egy ideig magadra kellene koncentrálnod, aztán az igazi szerelem magától megtalál egyszercsak.. :)

2016. jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Adelll ***** válasza:
Igaza van az elozonek. Ez a mostni kapcsolatod nem az igaza. Vele szemben se igzsagos. Legyel vele nagyon oszinte minnel hamarabb. Az elozo baratnoddel szerintem nem kene ujrakezdened. Ez mar sokadik alkalom volt. Latszik hogy o fontosabb neked mint te neki. Ha ujrakezdenetek nemhiszem h sokaig tartana.
2016. jún. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!