Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy 16-17-18 eves fiunak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16-17-18 eves fiunak tetszhet egy 14 eves lany? Van ra esely?

Figyelt kérdés

2016. jún. 30. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmi info nélkül aztán nagyon sokat lehet mondani.


De mivel általában a fiú az idősebb, igen, van rá esély.

2016. jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

van rá esély


esetleg több infót is adsz?

2016. jún. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van. De ha kislányosan néz ki, akkor nem.
2016. jún. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, persze megfelelő érettség mellett.
2016. júl. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Le lehet pontozni, de hogy a kérdésre válaszoljak, én nemsokára leszek 14, barátom nemrég lett 16...:) tehát igen, van rá esély, mondjuk azért egy 18 éves nem hiszem, hogy sok mindent szeretne egy 14 évestől (meg azért jobb is, ha nem, mert nem ugyanazok az igényeik egy kapcsolatban).
2016. júl. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet nalam is :D van egy lany 14 eves nagyon fullos meg minden. Es hat tegnap találkoztunk meg beszélgettünk es nagyon jol megvoltunk. Aztan rajottem hogy egy picit sok a kor különbség persze ez idővel nem fog számítani amikor mar 20 lesz en meg 24 de most ez igy meg sok szerintem. Ugy hogy ha 18 vagy akkor sztem allj le es max 2 évvel fiatalabb lanyt keress! 18F
2016. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!