Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » El lehet érni ex barátnőmtől,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet érni ex barátnőmtől, hogy újra szerelembe essen belém?

Figyelt kérdés

2016. júl. 1. 21:51
 1/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Hát hogy szerelmes legyen az csak tőle függ, te azt nem tudod elérni sehogysem, de az, hogy párkapcsolat legyen újra, azt el lehet.
2016. júl. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És azt hogyan?
2016. júl. 1. 22:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor azon gondolkozz el, hogy ami szétválasztott titeket, az már ki lett javítva?

Vagy TE ki tudod javítani? NEM Ő!

2016. júl. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Utolsó hozzászóló: Teljesen igazad van, ez az első legfontosabb lépés. Azt a hibát úgy kell kijavítani, hogy ha legközelebb össze is jönnétek újra, akkor ez már ne okozzon problémát és itt ne is akadozzon a dolog. Ez könnyűnek hangzik, de iszonyatosan nehéz és ezért is kell idő még ha most úgy is gondolod, hogy ez megoldható.
2016. júl. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Teljesen tisztában vagyok már úgy gondolom azzal, hogy mi volt a probléma az én részemről. A vége felé kezdtem néha elhanyagolni, haverokkal lögni stb. Emellett nem mélyítettük a kapcsolatunk, már nem tudtunk újat mutatni egymásnak. Ebből lett elege. Viszont ugye jó férfi szokás szerint csak akkor vettem észre mennyit is jelent számomra, mikor már késő volt.
2016. júl. 2. 16:16
 6/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Te legalább észrevetted.
2016. júl. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Eddig nem sokat értem vele. Csak jobban fáj.
2016. júl. 2. 21:49
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Fog fájni sajnos még egy ideig, de ez normális. Nehéz azt is megállni, hogy ne keresd, de hidd el, hogy jobb ha egy ideig nem teremtesz vele kapcsolatot, mint hogy állandóan zaklatnád. Utána még lehet remény, de azt nagyon át kell gondolni.
2016. júl. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!