Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Irnatok nekem szerelmes verseket?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bolcs vagyok kérdése:

Irnatok nekem szerelmes verseket?

Figyelt kérdés
Sziasztok a baratnommel nem reg szakitottam de nagyon szeretem es vissza akarom hoditani ugy gondoltam irok neki egy verset es veszekneki egy kiscicat mert szeretne egyet es gy szall rozsat de nem tudom ezt hogy adjam oda neki csak tegyem le az ajtaja ele vagy szemelyesen adjam at? (A cicanak van kulon kis tartoja)

2016. júl. 3. 00:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja es meg csak annyit hogy a verseket ne netrol szedjetek lehetoleg es tudom hogy nekem kene verset irnom de nem igazan vagyok jo ilyen teren:D
2016. júl. 3. 00:25
 2/8 anonim ***** válasza:
Állatot nem szabad aajándékozn! Lehet, hogy a szülei nem engedik és akkor kidobják! Meg gondozni is kell!
2016. júl. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mar vittunk haza cicat nem volt belole gond :)
2016. júl. 3. 00:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Én segítenék, de ahoz tudnom kéne miket szeretsz benne, meg a tulajdonságait.
2016. júl. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem lenne bűntudatod előrukkolni egy neki szánt verssel ,amit valójában nem is te írtál,de te úgy állítod be? Mert nekem lenne ._.

írd csak meg egyedül szépen! Nem számít,hogy az a Petőfi olyan mélyen elveszett benned, hogy nem igazán bújuk elő ,de az erőfeszítést értékelni,főként azt,hogy személyesen neki szól.

Szóval állj csak neki írni szépen. Ha tényleg szereted,nem sajnálod a verejtéket és időt! :D

2016. júl. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Értékelni fogja* Hoppá. xD
2016. júl. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te is biztosan tudsz verseket irni, a lenyeg a szandek.:) Gondolj arra milyen erzeseket valtott ki beloled, az erzeseidbol taplalkozz. Keress szavakat, amik rimelnek es probalj alkalmazkodni. De a legfontosabb, hogy sajat erzeseidbol, sajat gondolataidbol merits ihletet, olyan dolgokkal, amik vele kapcsolatban hatassal voltak rá.:) (Legalabb is en mindig igy szoktam verset irni.)
2016. júl. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze ez meg menne hogy tiszta szivbol irjak de a rim az nagyon nem meg :D de igazatol van es megirom neki csak felek hulyeseget irok de majd meg lesz valahogy koszi szepen mindent :D
2016. júl. 4. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!