Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátommal lassan 8 hónapja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piszke8 kérdése:

A barátommal lassan 8 hónapja vagyunk együtt . Amikor én itt vagyok akkor rengeteget játszik én ilyenkor nem is tudok hozzászólni mert a haverjaival online játszik nagyon nem szeretném a közeljövőben ha ez így folytatódna. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 3. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ülj le vele és beszéld meg! Mond el neki, hogy olyankor ne játszon. Végülis ki a fontosabb? Te vagy a játék? Ezt a kérdést és érdemes feldobni. Játszani akkor is tud amikor nem vagy ott. Ha nem akar változtatni akkor szerintem hagyd a gyereket... Mondjuk én őt is megértem mert én is szeretek játszani, de azért egyértelmű, hogy előbb foglalkozom a barátnőmmel mint a játékkal. A játék az megvár!!!
2016. júl. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
peti te vagy az?
2016. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
amikor beül a gép elé kezdj el ordítani. nekem beválik ha a szüleim bejönnek a szobámba, mert egyből kimennek
2016. júl. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat... én is szoktam vele ordítani mert bizony néha az sem hat ha normál hangerővel megkérem... néha fenyegetnem kell hogy kihúzom a wi-fi-t vagy a gépét de ezt nem szeretném többet csak ő nem érti meg... múltkor már össze is csomagoltam hogy el is megyek ugyanis pont azért dolgoztam hogy együtt lehessünk és ő játszott...
2016. júl. 3. 22:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez mióta tart? Ha csak mostanában akkor ki kellene deríteni pontosan mi lehet az oka ha meg mindig is ezt csinàlta sztem szakíts vele mert úgy tűnik a játék a barátnője..vagy legalább ne tölts semmi időt nála és ne keresd (ha ez megoldható) hátha észhez tér :)
2016. júl. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek ilyen problémáim, mert én is állandóan játszok és ha van valakim akkor meg vele:D De azért szerintem ez eléggé nagy parasztság. Ha annyira szeretne kibírna pár órát játszás nélkül.
2016. júl. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Mert agyilag még gyerek. Ezért nem kellene kiskorúnak szexelni sem.
2016. júl. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazából ez úgy volt hogy egy régebbi játékával kevesebbet játszott de most kijött a "kedvenc" játéka...+ a kiegészítő... szval úgy 2 hónapja van ez
2016. júl. 4. 21:59
 9/11 A kérdező kommentje:
18 éves...
2016. júl. 4. 22:10
 10/11 anonim ***** válasza:
18 éves még nagyon gyerek:)
2016. júl. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!