Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Korai az együtt alvás? (többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai az együtt alvás? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mindketten 15 évesek vagyunk, több mint két éve minden nap beszélünk, mivel 70km-re lakunk egymástól. Fél éve vagyunk együtt, minden hétvégén találkozunk, de a szüleim nem engedik hogy együtt aludjunk..egyszer nálunk aludt és ő neki az emeleten nekem pedig az alsó szinten kellett aludnunk..szerintetek ez normális? túl korai lenne még? (nem akarunk lefeküdni...csak szimplán egymást átölelve elaludni..)

#korai #együtt-alvás #Amúgy ezt én (a lány) írta
2016. júl. 6. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
mi van itt régen spanomnál is csak ugy ottaluttam kiskoromba, meg 8 évesen 12 éves lányokal mentem sátorozni, nemtudom mit kel izélni ezen..
2016. júl. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Csenge Benkő válasza:
100%
Szerintem nem korai mi is a barátommal ugy kezdtük hogy először o is lent aludt utánna anyaek többet beszéltek vele es jobban megkedveltek es elkezdtek bízni benne onnantól van hogy együtt alkudhatunk. Az a fontos hogy tegyen valamit amitől bíznak majd benne.
2016. júl. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
én talán 10 éves lehettem amikor lánnyal aludtam együtt, szimpla barátok voltunk, és én aludtam az ágyon, ő a matracon (igen, én voltam a vendég :D), szerintem 2 év után 15 évesen összebújva aludni teljesen normális
2016. júl. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
A szimpla együttalvás szerintem nem korai. Semmi rossz nincs ebben. Ahhoz képest, hogy anyukám valamit nagyon félreértett és felajánlotta, hogy vesz nekünk kotont csak védekezzünk. #ciki. Xd ja...és mi is 15 évesek vagyunk.
2016. júl. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Korai, a korodat tekintve.

Azt,hogy nem akartok lefeküdni, bárki mondhatja.

2016. júl. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Valami tanács, hogyan vehetném rá őket? (késői gyerek voltam szóval kicsit idősebbek a szülei mint a korombeli gyerekeké, és nagyon féltenek, gondolom ezért nem is támogatják az együtt alvást)
2016. júl. 7. 00:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#3. ..ne is mond :'D.. amugy picit nyustold oket , a lenyeg a bizalom ebben a szempontban, ha meg nagyon nem engedik akkor mond el az erzeseidet, altalaban a szulok megertik, de ne erolkodj mert rossz vege is lehet
2016. júl. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ti tudjátok, mit akartok... bár megértem a szüleidet is :) azért képzeld el a "kis"lányuk már félig felnőtt :D szerintem próbáld megérteni őket is, és ti is tudtok mêg várni kicsit, nem?

Szintén 15/L

2016. júl. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!