Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ezzel a lánnyal?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a lánnyal? 19/F

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy lányba akivel évek óta nagyon jóban vagyunk. Ha kettesben vagyunk nagyon szerethető és érezhetően különleges lány. Nagyon szeretek vele lenni és ő is inkább van velem mint a pasijával. Társaságban viszont teljesen máshogy viselkedik, játsza az elkényesztetett nagyvárosi r_bancot, azzal dicsekszik hogy hányszor csalta meg és verte át a pasiját és rendszerint annyira leissza magát hogy kezelhetetlen lesz. Nekem rohadtul fáj ezt végignézni és nem értem, hogy miért csinálja ezt. Próbáltam vele beszélni erről, de nem hiszi hogy több lenne benne annál, mint amit a külvilágnak mutat, pedig én tudom, hogy nem így van. Mit tegyek?

2016. júl. 7. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Ugyan már...a nagy szerelmesség. Szerintem a legtöbb srác tudná mit kell tenni egy ilyen csajjal, tudd te is. Hajrá! :)
2016. júl. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1# válaszoló:

te is pont olyan ostoba, közönséges és felszínes vagy mint a többség

kérdező:

szerintem azt hiszi hogy nem fogadnák el ha nem lenne ugyan olyan felszínes mint a többi lány/fiú akik körbevesznek titeket

beszélj vele még erről hogy lássa hogy nem kell olyannak lennie mint a többieknek:)

20L

2016. júl. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

#2

Köszönöm a kedvességed, kaptam már ennél durvább szavakat is a látásmódom, az ebből fakadó viselkedésem, és a lányokkal való - számomra - könnyed kapcsolataim miatt. De én legalább élek és jól érzem magam fiatalon, nem hordozom a sebeket egy kapcsolat miatt sem. Ráérek még az igazit megtalálni, addig pedig élek. :) Tanácsolom, hogy ne legyél így befeszülve Te sem. ;)

2016. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha tudod hogy nem így van, akkor nincs mit tenni. Majd ha már látod, hogy úgy van, ahogy látszik, akkor okosabb leszel, csak lehet már késő lesz
2016. júl. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha összejönnél vele, valószínűleg téged is meg fog csalni.

Arra nem gondoltál, hogy elvakít a szerelem és jobbnak látod, mint amilyen? A SZERELEM ELVAKÍT, EMBER!!!

2016. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kicsit hasonló cipőben járunk, én is beleestem kicsit egy ilyen lányba, akivel fél éve jóban vagyunk - igaz, azért, mert Volton, Soundon és aztán még párszor kavartunk nemrég. Pedig ő nem akar többet, és én sem igazán, mert túl jól ismerem. Hasonlít kicsit a te barátnődre az alapján amit leírtál.


Ha azzal henceg, hogy a mostani pasiját hányszor csalta meg, szerintem felejtsd el. Egy ilyen lány nem kész egy kapcsolatra, nem alkalmas rá - az én barátnőmről is ez a véleményem. Próbáld meg valahogy lecsitítani az érzéseid, mert csak fájdalmat fog okozni!


19F

2016. júl. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!