Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csinaljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinaljak? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Szoval van egy fiu akit harom hete ismertem meg. Tudom rovid ido. Viszont azt hiszem ez ido alatt tulsagosan is megtetszett. Csak egy bibi van. Most penteken elvalbak utjaink. Szoval a harom het alatr tortentek dolgok. Csak hogy nehanyat emlitsek. Szinte minden nap ramirt. Egyszer jatek kozben egy-ket percre megfogta a kezem. Mikor egyedul ultem a fuben odajott es leult mellem beszelgetni. Naponta kb otszor talalkozik a tekintetunk. A vallamat is tobbszor megfogta. Minden aldott nap viccelodik velem. Es a baratai is avval cukkolnak hogy tetszem neki es hogy jojjunk ossze. Viszont en (nem tudom hogy ereztetek e mar ilyet) keptelen vagyok hinni a baratainak. Szerintem csak bloffolbek. Es az osszes tobbi dolog ami tortent szerintem pusztan veletlen. Nah nem is ez a lenyeg. Hanem hogy szerintetek penteken mit kene csinalnom? Hogy koszonjek el tole? Egyaltalan mondjam el neki mit erzek? Mert en csak arra tudok gondolni hogy most mindent felreertettem es hulyenek fog nezbi ha elmondom neki. Szoval tanacstalan vagyok. Es tetelezzuk fel elmondom neki. Es mondjuk en meg sem jonnek be neki. Az nagy gaz mert egy helyen lakunk(marmint egy keruleten belul). Valamint ket het mulva lehet hogy ujra egyutt lestunk ket hetig. Marmint ez egy tabor ami pentekhez ket het mulva folytatodna meg ket hetet. Es en megyek. Viszont nem tudom hogy o jon e. Es ha kesobb kiderulne hoy igen nem birbam elviselni azt a kudarcot. Viszont ahjj. Mindenki szerint tetszek neki. Viszont mi van ha tevednek? Kerlek segitsetek!koszi:(

2016. júl. 12. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát mi bizony nem tudjuk, hogy kik azok akik azt mondják, hogy tetszel neki így azt se, hogy rosszat akarnak -e vagy sem. Ha a fiú magától csinálta a dolgokat, nem szivatásból akkor szerintem tetszel neki. Péntekig még van idő, ha megpróbálsz te is kicsit érdeklődőbb lenni iránta akkor egyértelműbb lesz számodra, hogy akar -e ő valamit. Ha nem, akkor pénteken csak elköszönsz de ha igen akkor még úgyis lesz valami.
2016. júl. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kérdező fiú/lány? Kora? Ellentétes neme kora?
2016. júl. 18. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ohh bocsi. 14/L vagyok o meg 14/F
2016. júl. 18. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!