Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki tetszik és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik és nem tudom mit tegyek vele kapcsolatban aki előtte tetszett abban nagyon csalódtam és nem akarom vele kapcsolatbab is elrontani a dolgokat . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki még nem olyan régóta tetszik.Még általános iskolába járunk.Fiatalabb nálam egy évvel de igazából szerintem ez úgy nem lenne gond ,mert érettebbnek tűnik a koránál.Egyszer ráírtam Facebookon és meg kérdeztem tőle hogy elhallgattat e akkor azt mondta ,hogy persze ,de utána tisztára úgy éreztem hogy lerázott.

Gondolkodtam azon hogy csak lehet azért ,mert csak evvel a dologgal kapcsolatban akartam kérdezni hogy hátha nem hitte hogy még beszélgetni akarok de nem ez a lényeg.

Utána elég rosszul éreztem magam.

Aztán történt hogy a városunkban volt egy program és ott ő is ott volt.

És így lány haverjaival volt ott azt hittem észre se vesz meg alig mertem ránézni.

Aztán mikor hátra néztem ő is hátranézett és integetett.

Ami meg tök fura volt de aranyos tőle.

De annyira nem vagyunk jóban csak furcsáltam.

Főleg hogy előtte olyan gyorsan elköszönt..

Meg akkor még ott köszönt is.

És azért nem tudom mit tegyek ,mert nem egy bunkó gyerek meg barátságos is ...

De ráírni nem igen merek..

Meg itt a nyár

Pedig eléggé közel lakunk egymáshoz de alig találkozok vele.

Szóval esetleg ha valakinek lenne valami tanácsa vagy normális véleménye azt nagyon megköszönném:)



2016. júl. 13. 15:53
 1/4 A kérdező kommentje:

*kapcsolatban

nem bab xd

2016. júl. 13. 15:53
 2/4 anonim válasza:

Ne félj a a választol kerdezd meg tole hogy tetszel-e neki ? Es kész ne légy emiatt lehangolva enis jartam igy de ahelyett hogy kerestuk volna egymast inkább szakitottunk es most mar csak baratok vagyunk.

Én a mai nap 41 lányra irtam rá és aki letiltott meg nem érdekeltem arra szartam magasról de a többi 4 el aki normális azzal folytatom es majd meglatom mi lesz belole

Ezen meg ne akadj fenn ha nem jon ossze. Lépj tovább rajta. Írj nekem ha van kedved ! Én szivesen megismernélek 17/f Szia! Puszi :)

2016. júl. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a tanácsot:)

Bár szerintem így kapásból azért nem kérdezném meg de köszi xd

41 lányra? Hát az nem semmi. Annyi emberre nem írok rá egy évben.

2016. júl. 16. 10:12
 4/4 A kérdező kommentje:
Akinek még lenne esetleg tanácsa az írjon:)
2016. júl. 16. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!