Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ezek alapján...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek alapján érezhet irántam többet mint a haveri viszony?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki 4 évvel idősebb nálam (én 16 vagyok, ő 20) a bátyám egyik haverja, egy társaságba járunk, együtt bulizunk. Egy ideje észrevettem, hogy a bulikon, mikor iszik kicsit, akkor máshogy viselkedik. Többször megölel, ragaszkodik hozzá hogy ő kísérjen haza és ha taxival megyünk, akkor nem engedi hogy elfelezzük az árát, ő akarja fizetni. És ha részeg akkor folyamatosan drágának, életemnek, édesemnek szólít. Ez csak a pia miatt van, van érezhet valamit? A testvérem nagyon félt engem, minden haverjának megtiltja hogy rámhajtson, ezért nem tudom mire vélni a viselkedését.

2016. júl. 17. 19:54
 1/4 October15 ***** válasza:
Hmm mit is akarhat egy 20 éves csávó egy 16 éves lánytól amit józan állapotban nem lenne hajlandó? Áh egész egyszerűen lenyűgöző a tizenéves lányok naivitása.. XD
2016. júl. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én nem olyan lány vagyok és ezt mindenki tudja! És ő sem használna ki soha! Inkább mindig aggódik miattam.
2016. júl. 17. 20:02
 3/4 October15 ***** válasza:
Nem, te olyan vagy aki zsinórban 2 kérdést tesz fel ugyanarról.. XD Édes m1, Jó esetben nem akar tőled semmit és részegen is tud uralkodni magán valamennyire.
2016. júl. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A pia miatt nem változik meg a gondolkodás szóval nem a piától tettszel neki a pia az csak oldja a gátlásokat ezért szeretjük a piát

Akit idegesít hogy sokszor irtam hogy pia annak küldöm a pia nagyon jó kivéve he occsó pia

2016. júl. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!