Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Annyira béna vagyok amikor az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira béna vagyok amikor az a lány is a közelemben van, aki tetszik. Így oda merjek menni hozzá? 15/f

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban aki tetszik és sokat szoktunk találkozni, de mindig zavarban vagyok és bénázok. Pl ma amikor találkoztunk, oda akartam menni megölelni és megbotlottam :D Sokszor volt hogy pl nekimentem valaminek, amikor őt néztem, hirtelen nem tudtam mit mondjak és hülyeségekről kezdtem beszélni meg sok más ilyen. Ő csak mosolyogni szokott rajta, de annyira gáznak érzem.. :D Félek ha azt mondom, hogy szeretnél vele járni, akkor kiröhög vagy valami.
2016. júl. 19. 18:41
 1/6 anonim válasza:

De aranyos :D

Próbáld meg azt, hogy mikor következőleg találkoztok, gondold azt, hogy ő az egyik jó haverod. Ne nagyon nézz a szemébe, mert abból általában még nagyobb hülyeségek születnek. Magadban gondolj nyugodt dolgokra, és menni fog :D

Amúgy tudom milyen érzés, és ez természetes dolog amúgy. És amúgy lány szemmel nézve, szerintem az nagy pozitív ha mosolyog rajta. Mert már gondolom rájött az egészre, és aranyosnak tart téged, hogy így viselkedsz a közelében.

Sok sikert:)

15/L

2016. júl. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

15/L

Uristen.. De cukii vagy


Ha mosolyog biztos leesett mar neki h mi ujsag van veled.. Nekem pl baromira bejon ha egy srac ennyire ideges a kozelembe.. Onbizalmat ad hogy olyan fontos " vagyok" szamara hogy ilyen ideges De sztem a legtobb csaj ertekeli ha nem. "szia cicazva" a mellet stirolve probalsz bevagodni nala Kerdezd meg h jarnatok e.



Ui. Remelem nekem egyszer egy ilyen baratom lesz 😊

2016. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon felnevettem a sztoridon, de nyugodj meg én is kb ez vagyok, csak én lányban. xD

Volt, hogy a srác előtt mentem neki az étterem teraszán az asztalnak meg hasonlók. xD

Nyugodtan menj oda, kiröhögni nem hiszem, h ki fog.

Próbálj meg a közelében lenyugodni, gondolj másra és légy magabiztos, férfi vagy! :D

Hajrá!

2016. júl. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
XD Vicces lehet. Nyilvánvalóan tudja, hogy bejössz neki, hiszen sokat is találkoztok. Na idefigyelj: nekem még nem nagyon adatott meg ilyen alkalom, hogy egy korombeli lánnyal ilyen jóba legyek, ezért próbálok segíteni, hogy te viszont a lehetőségedet ne szúrd el: Válts magasabb fokozatra. Nem tudom, hogy mióta ismeritek egymást, de ha több ideje (tehát nem ilyen pár hete, hanem legalább mondjuk 3-4 hónapja), akkor kérdezz rá vagy utalás formájában, vagy direktben (én direktben kérdeznék, nem vagyok az az utalgatós fajta, és nem is nagyon értem az utalásokat, számomra szükséges az egyenes beszéd), hogy lehetnétek-e együtt. Tudom, nem kéne okoskodnom úgy, hogy még nem volt b.nőm, de a helyedben gyorsan lecsapnék. Hajrá, fel a fejjel. Azért is jó, ha lépsz, mert ha ő nem akar többet, úgyis kiderül. Ha beleegyezik, akkor jó, ha nem, akkor az a tipikus "játszottam, vesztettem" féle eset. Kétféle esélyed van arra, hogy elveszítsd: nem lépsz, és csak pang ez a kapcsolat, biztos bekerülsz a "barátzónába", vagy pedig nem akar veled járni, és oda a barátság. Igen, a 2. lehetőség is sz@$r, de akkor legalább megpróbáltad... ;) És egy lehetőséged van az elnyerésére: ha felveted ezt az együttjárás témát. Hajrá, szorítok neked. :) 16F
2016. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nyilvánvalóan tudja, hogy bejössz neki"

Nyilvánvalóan tudja, hogy bejön neked**** áhh... Fogalmazás 1

2016. júl. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez annyira cuki 😍 én biztos zavarba jönnék.
2016. júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!