Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit mondjak neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Most végeztem el az első évem a gimiben és van egy lány az osztályomban.... Az elején még tetszett is, de most már csak barátság lett belőle. Egyik nap elhívott sétálni én pedig mit sem gondolva belementem, mert mi rossz sülhet ki belőle.... Erre bevallotta, hogy szerelmes belém. Ezzel az a baj, hogy osztálytársak vagyunk és nem érzem magamat késznek egy kapcsolatra. Inkább azt a "csajozós" kirándulós, bringázós, kempingezős tipikus tinédzser nyarat élem most. (Ezzel tudtam jellemezni a jelenlegi "állapotom.) Úgy szeretném visszautasítani, hogy sértsem meg és a barátság megmaradjon. Persze ez lehetetlen, hogy barátság maradjon, de mindegy. A másik probléma, hogy elég instabil lelkileg szegény és félek, hogy kárt tenne magában (fizikálisan is). Mit mondjak neki? 16/F 15/L

2016. júl. 22. 12:30
 1/5 likebike ***** válasza:
Az igazat mondd neki.
2016. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem akarok szemét lenni, de ha emiatt képes magában kárt tenni akkor megis érdemli..


Mindenképp legyél őszinte, mert a hazugsággal csak rontanál a helyzetén, az egész a körítésen múlik, hogy hogy adod elő magad. Próbálj pl logikaiakat is mondani. Mint pl ez az osztálytárs, hogy ettől csak rosszabb lenne később neki, mintha most elutasítanad.

Remélem segítettem, sok sikert.

2016. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Egy nyomorék balhere vagy!

Jöhet a lepontozás!

2016. júl. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly majdnem összejöttem egyik osztálytársammal, kevertünk is, aztán semmi.Fél évvel később, szerelmet vallottam neki, ő megmondta, hogy maradjunk barátok inkább és még a mai napig ugyan olyan jóban vagyunk.:) Szóval nem lehetetlen, ha igazán szeret és fontos vagy neki, nem fogja hagyni, hogy elveszítsen emiatt. Inkább marad melletted így, mint hogy elveszítsen. :)
2016. júl. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szögezd le, hogy ne vegye magára mert nem miatta van és, hogy maradjatok barátok, de nem akarod elveszíteni sem azt, hogy megromoljon a kapcsolatotok, de legyél őszinte vele. (14:06-os voltam. :D )
2016. júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!