Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Belezúgtam, de barátnője van....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam, de barátnője van. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Együtt táboroztam egy fiúval, akit ott ismertem meg. Nem sok közös programunk volt, mert nem voltunk egy csoportban, de amikor lehetőségünk volt egymás közelében lenni, ő valahogy mindig ott volt a közelemben. Nem beszélgettünk olyan sokat, de pont elég volt ahhoz, hogy szimpatikus legyen nekem és fordítva is. Azt mondta a tábor végén, hogy "szép a szemem és kedves a tekintetem" és hogy ő ezt már a tábor eleje óta figyeli. Ez egyáltalán jelent vmit?

Amikor hazajöttem, természetesen fbi ügynök módjára nyomozni kezdtem utána, és kiderült, hogy barátnője van már majdnem egy éve. Ettől függetlenül rengeteget beszélgetünk, és minél többet, annál jobban "rajongok" érte. Ja, és általában ő ír rám, és rengeteget kérdez, feltűnően érdeklődik.Barátnőről természetesen szó sem esik.



2016. júl. 23. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Ha tényleg barátnője van, és ezt titkolja előtted, az nem jelent sok jót. Szerintem kérdezz rá nyiltan a dologra, hogy ő el tudna-e képzelni köztetek többet is barátságnál, vagy hogy egyáltalán mit szeretne a jövőben.
2016. júl. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
63%
Nekem felejtős lenne onnantól, hogy barátnője van és másokkal ismerkedik. Az ilyen ember megbízhatatlan és később sem változik. Lehet hogy most rózsaszín a köd, de kicsit túl kell nézni rajta. Sok rossztól kímélnéd meg magadat.
2016. júl. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Figyelj,az hogy megjegyzést tett,hogy szép a szemed az nem azt jelenti hogy járni akar veled. Barátnője van,nyilván nem véletlenül van azzal a lánnyal és nem veled. Ő vele akar lenni,veled szerintem csak barátságot szeretne. Mi van akkor,ha a barátnőjéről nem beszéltek? Nem csak az az egy téma van.Lehetne egy kicsivel több eszed,és nem élnéd bele magad ebbe,mert nagyot fogsz koppanni. "ha két ember szereti egymást,hagyjátok őket békén" Halgass erre az idézetre. Ne akard őket szét választani. Felejsd el,hogy majd érted szakítani fog vele.Ha meg is tenni,mi a garancia hogy mikor ti összejösztök veled nem tenné meg?
2016. júl. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, mielőtt letiltanád a fiút, 2 dolog: 1) lehet, hogy félreérted a jeleit, 2) nem tudhatod, hogy szakítófélben vannak-e, vagy, tényleg együtt. A legegyszerűbb megoldás erre az, hogy finoman a szerelemre tereled a témát (pld. "van egy fiú aki tetszik, egy suliba járunk (nem kell léteznie a fiúnak), és mivel láttam fb.-n, hogy van valakid gondoltam, hátha tudsz valami tanácsot adni, hogy hol találkozzunk legközelebb... (vagy valami efféle kérdés)". Egyébként szerintem nyugodtan beszélj addig vele, amíg nem tesz konkrét lépést (megfogja a kezedet, vagy megakar csókolni...).
2016. júl. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, mennyi idősek vagytok?
2016. júl. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én 16, a srác meg 17
2016. júl. 24. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!