Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmmel szakítottam (az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel szakítottam (az okok lejjebb) de még ezelőtt ígértem neki a szülinapjára ajándékot, s megérné-e az ajándékon csonkítani a haragom kifejezése jeléül s ezután eljuttatni hozzá?

Figyelt kérdés
az osztálytársamról van szó, kilencbe találkoztam vele legelőszőr s azóta is jóba vagyok vele de most 11-ben különösképpen összemelegedtünk(osztálykirándulás, egyéb kirándulások), szóval az egyik kiránduláson az ő kezdeményezésére csókólóztam vele, s ezt követően intenzíven írogattam neki, meg ő is vissza, egy csomót együtt voltam vele, s ezekből a beszélgetésekből megtudtam hogy össze veszett a barátjával s most pedig rosszúl áll a kapcsolatjuk. abból pedig hogy mi össze jöttünk én autómatikusan arra gondoltam hogy ők szakítottak, s most csak velem van. Na de befejeződött a suli, ő bentlakásos volt, hazament vídékre(a régi barátja is ott lakik) s ezek után már nem tudtunk annyiszór találkozni, csak írásban voltam vele együtt. S folyamatosan eltávolodtunk egymástól, már ő sem írt úgy mint régen, s én éreztem hogy valami teljesen nem okés, a múlt héten pedig több sms nélküli nap után kérdeztem indulatosan hogy most hol van a szeretet, a törődés amit régen irántam táplált, erre pedig mondja a sablonos sok a dolgom szöveget, meg hogy ő együtt van a régi barátjával. Na ez volt az ami nekem nagyon rosszúl esett, annyi millió szép szó, szeretet, törődés után amit feléje adtam most ezt kapom. Nagyon felháborító s a születés napjára(augusztus 5) egy óriás macit ígértem meg neki még a szép időkben, s gondoltam egy olyanra, hogy tegyem emlékezetessé ezt a szülinapot, s hogy éreztessem fájdalmam megveszem a macit, levágom a fejét, és a vágásokat pedig piros festékbe mártanám, ezekután pedig beletenném egy dobozba, elvinném a házukhoz s ott pedig az udvarra leraknám, a dobozon pedig állna a 't.c.:a neve(tisztelt címzett)' s t-t pedig áthúznám, s mit szóltok megcsináljam ezt, hagyjam inkább esetleg másegyebet, én is sokkal szívesebben adtam volna oda azt a macit virággal meg fórró csokkal? a válaszokat nagyon köszönöm (értsétek nagyon szarul vagyok most ezen a téren)

2016. júl. 26. 21:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
Hát...lehet ez egy kicsit túlzás volna,de miért is ne,ha nem mondta el neked akkor megérdemli,szerintem nem vágd le a maci fejét,hanem a szive hején vágd ki,és tegyél a jukba egy összetört szívet és tegyél rá vért,a többi rendben van.
2016. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Uhum, nagyon rossz érzés volt, maximálisan átvertnek érzem magam, még mérlegelek melyik lesz a jobbik, de ez is jól hangzik
2016. júl. 26. 21:23
 3/18 anonim ***** válasza:
Remélem segítettem.#1
2016. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a jelenlegi helyzetben nem kéne ezt tenni, mert félreértheti, ha nem tudja, hogy tőled kapta...
2016. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
szerintem ez nagyon morbid gyerek.. én 11. osztályt végeztem most.. egy beteg pszichopata vagyok.. de azért ilyet még én se csinálnék..
2016. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg mindenféle tett csak azt fejezi ki, hogy még érdekel. Azzal teszel be neki leginkább, ha boldog vagy, és nem is törődsz vele, de nem olyan flegmán, hanem teljesen természetesen. Ráadásul neked is így lesz a legjobb. A macit meg majd megkapja a következő csaj.
2016. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előző válaszolóval. Felejtsd el a csajt, és legyél boldog, amit éreztess is vele. Szerintem kicsit gyerekes ez bosszú.
2016. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Kèrlek szèpen h keress föl egy erre szakosodott szakembert. Nem vicc .
2016. júl. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Bármit csinálhatsz (na jó, nem), csak kérlek szépen ne bántsd azt a szerencsétlen macit.....:)
2016. júl. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szegény maci pedig nem is ő tehet róla. De az elképzelés valahol még sem rossz. Esetleg egy hervadt fekete rózsát tenni a dobozba egy sikolymaksz szájába?
2016. júl. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!