Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy viszonzatlan szerelmen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy viszonzatlan szerelmen kezdek túl lenni, így nem vagyok semmiben se biztos, de mindennél jobban szeretnék valakit akit megölelhetek és szerethetek. A többi lent. Valakit megkérhetek, hogy jusson el a végéig és válaszoljon pár kérdésre? 15/f

Figyelt kérdés

Szóval ha azon gondolkozol, hogy mit is akarok kérdezni, mire akarok kilyukadni ezzel, akkor biztosíthatlak, hogy van egy jó kérdésed. De mivel itt vagy ezen az oldalon, feltételezem, hogy időd is van bőven így akár velem is tarthatsz amíg ki próbálom találni: A helyzet az, hogy egy talán romantikusabbnak nevezhető fiú vagyok. Szeretek verseket írni, a történetek mellett, bújós vagyok és minden álmom az egyenlőre, hogy a szerelmemmel egy őszi, teliholdas éjszakán az eső által felerősödött avarillattban, pulcsihideg időben sétálni egymás kezét szorongatva. Most ha itt vagy még akkor át kell adnom egy nyereményt, amely azok számára jár, akik kibírják a nyálasságom 10 százalékát. Oh, szerintem el is felejtettem szólni. Nagyon önbizalom hiányos vagyok, bár sok barátom azt mondja, hogy semmi okom rá, de nyilvánvaló okok miatt ezt sajnos nem tudom teljesen elhinni. De hagyjuk ezt, mert nem szeretnélek elijeszteni, ha eddig kibírtál. Szóval most rossz tulajdonságokat inkább nemn is sorolok. De akkor mi mást? Jöjjön a pozitív amit ki tudok facsarni a lelkemből, hogy belássa. Az előző dolgok mellett talán kreatívnak is lehet mondani, szeretek fával és fémmel is dolgozni, apró ajándékokat gyártani. Most igazából már az se érdekel, ha valaki felismer szóval elmondhatom, hogy például az előző dologból még mindig itt lóg egy fél fapillangó a nyakamban, nyakláncként, amelynek az unalmas -bár mások által cukinak mondott- részleteitől megkíméllek titeket. Huh, figyeled milyen pozitívan álltam hozzá? Azt feltételeztem, hogy rajtad kívül valaki eljutott eddig.


Na jó, teljesen összekavarodtak a gondolataim, és nem szeretnélek tovább untatni.


Köszönöm, hogy végig sikerült olvasnod, igazából konkrét kérdést nem.sikerült megfogalmazni, de ha van valami amit hozzátennél vagy akármi, akkor nyugodtan tedd meg lejjebb vagy privátban.


De csak, hogy ne tudjanak belekötni itt van pár sablonos kérdés:

Mit tegyek, hogy elfelejtsem?

Valakinek is bejönnek az ilyen fiúk?

Valaha is találok valakit magam mellé, aki nincs az ország másik oldalán(Budapest)? Erről is annyit tudnék mesélni...



Bocsánat a rossz helyesírásért és a félregépelésért, továbbá a hosszért. Mégegyszer köszönöm és további szép estét és utána ugyanolyan álmokat. ^^


Mostmár tényleg hagylak, csak mégegyszer bocsi, ha értelmetlen volt a kérdés fent, csak a karakterlimit miatt a 90 százalékát ki kellett törölnöm. :D


2016. júl. 28. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Élveztem olvasni minden betűjét. Irjál valamiről ami felvidít, talán jobb lesz. Szerintem sok lánynak ilyen fiú jön be. Találsz persze , csak akkor keress is . :)
2016. júl. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon aranyos srác vagy, maradj is meg ilyennek, kérlek. :) Biztosan túl leszel ezen a viszonzatlan szerelmen, ne aggódj. Csak foglald el magad, gondolj másra, tervezgess, tűzz ki célokat és valósítsd meg őket! :) Hidd el ha rájössz te is hogy milyen remek srác vagy, olyan fiú aki tud szeretni, és észreveszed hogy mennyire értékes vagy, majd nem is fog számítani az, aki nem becsült meg téged, és elfelejted, ne aggódj. :) Csak állj pozitívan a dolgokhoz. :)


Biztosan fogsz találni majd olyan lányt, aki így fog téged szeretni, ahogy vagy, és aki majd meg fog becsülni. :)


Én is hasonló típus vagyok mint te, azt hiszem én is beleszerettem egy fiúba, aki valószínüleg nem viszonozza az érzéseimet, csak tetszem neki és legfeljebb csak egy alkalomra kellenék neki. Nagyon fáj ez a tény, de tudom, hogy ő nem érdemel meg. Én hiába szeretem őt, szeretem a vele együtt töltött időt, szeretem a mosolyát, szeretem mikor közel vagyunk egymáshoz, de tudom, hogy őt minden csinos lány érdekli, és én sosem leszek neki az első, akit majd szeretni fog és becsülni. Ezt be kell látnom és rájönnöm, hogy nem én "veszítek" ezzel, hanem ő veszít el egy olyan személyt, aki igazán tudná szeretni, és aki mindent megtenne érte. Én ezzel próbálom magam nyugtatni, és szépen lassan továbblépni és várni az igazira, aki majd úgy tud engem szeretni, ahogyan én őt. :)


17/L

2016. júl. 29. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy költő veszett el benned. :D
2016. júl. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Annyira nem mélyen, mint mondtam írtam verseket lányokhoz. :)
2016. júl. 30. 13:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont az ilyen srácok jönnek be :DD csakhát én is jó messze lakok budapesttől :/
2016. aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem tök aranyosak az ilyen fiúk:)
2016. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igazából magamra ismertem benned ! :D nekem nagyon is bejönnek az ilyen srácok . csak Szegd nem pont Budapest mellett van :/ :D
2016. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

{Mit tegyek, hogy elfelejtsem?}

Szerintem valamilyen hobbival kösd le magad... Írjál verseket, az irományod alapján van hozzá tehetséged.

{Valakinek is bejönnek az ilyen fiúk?}

Biztosan vannak, bár mondjuk, én személy szerint nem szeretem, ha bárki is (legyen szülő, testvér, vagy barát) plüssmacinak néz...

{Valaha is találok valakit magam mellé, aki nincs az ország másik oldalán(Budapest)?}

Biztos, hogy találsz,pl.: én is BP-i vagyok ;D

Sok sikert, írd meg mi lett :D

Gimis/L

2017. jan. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kövesdi Vilmos válasza:

Szerintem te átételesen mohó vagy. Azért átételesen, mert nem ez a jó szó rá, de kívülről annak játszik.

Túl szenvedéjes vagy, ami magában nem baj. A gond ott van, hogy túl sokat akarsz túl hamar, nem engedet megérlelni a gondolataidat.

Ezzel sincs probléma, néha. Vers írással tudsz olyat csinálni, hogy leírod lírában az egy napodat, pl a hétfődet. Nos, hétfőtöl vasárnapig minden nap leírod a Hétfődet, un felül vizsgálod magad. Ha összehasonlítod a verseket, le tudod szűrni a saját szélsőségedet, amivel már komoly problémák lehetnek.

Ami a szenvedélyed még problémát okoz, túl hamar kinyílsz, ami sokszor ijesztő. Ráadásul a társadalmi szerkezetünk is olyan, hogy csak úgy egyhamar nem nyilatkozunk ki a másiknak. Mert mi van, ha drogot akar adni, ha meg akar erőszakolni, stb.

Én ezt tapasztalatból mondom. Megfontolt ember vagyok, megérelem a dolgot. Eddig két barátőm volt, akivel eljutottam a csókig. Folyamatosan csöpögtettem magamból a líraiágot, amit leírtál, mindig úgy, hogy ne higgye azt, el vagyok szálva tőlem. Mind két alkalommal azt hittem, hogy a csókkal kapu nyílt elém. Megnyíltam előttük, rálátást nyerhettek az érzelmeim mélyebb rétegeibe, de még mindig nem a fenekére. Zavartak voltak, amikor szerelmemről színt valtam eltük. Azt mondák, ez nekik sok, ebből nem kérnek. Faképnél hagytak.

Ilyen emberek kellenek mint te, de most sajnos csak álarcal mutatkozhatunk.

2017. febr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!