Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Eszrevetem hogy tetszenem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vurarobi kérdése:

Eszrevetem hogy tetszenem egy lanynak Pár napja a strandon megcsókoltam és és minden jó volt 2 napig de ezután ászt mondta hogy nem akar kapcsolatot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ez nekem rosszul eset . Mi

Halgasam még azt a közmondás hogy " ha szereted enged el és ha vissza jön a tiéd " ???. Elore is koszonom .


2016. júl. 31. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

először is tanulj meg írni, mert én tényleg azért járok a GYIK-re hogy esetleg hasznos tanácsokkal lássam el az embertársaimat, de ahogy a kérdések nagy részét olvasom, sokszor inkább kedvem lenne visszamászni a fára ...


a kérdésedre válaszolva, amit sikerült dekódolnom, ha nem akar kapcsolatot, akkor nincs mit tenned, el kell ezt fogadnod ... viszont, ha nem vagytok rosszban, és beszélgettek, azért megkérdezheted, hogy miért nem? vagy meddig nem? vagy csak veled nem? hogy tisztábban láss, és akkor lehet közelebb kerülsz a megoldáshoz, hogy pontosan mit is kéne tenned

2016. júl. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá miért nem, és miért nem.
2016. aug. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lopd el
2016. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!