Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmmel másfél éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel másfél éve vagyunk együtt.!?

Figyelt kérdés
1 év 1 hónapnál volt egy kis bukkanó és nem rég kiderült hogy egy sráccal beszélgetett facen illetve néha találkoztak (én is ismerem a srácot) és elég érdekes beszélgetéseket találtam. Ebből volt egy nagy vita és barátnőmmel beszélgettünk ma erről az egészről.Sírva mondta hogy sohasem volt fizikai dolog illetve mindig is barátként tekintett a srácra..és amikor a sráccal beszélt akkor mi abba a hétbe sokszor veszekedtünk.. Lányok ti mit gondoltok erről? Nektek volt olyan hogy párkapcsolat mellett egy fiú barátra volt szükség és néha túlzásba vittétek becézgetésekkel? miközben nem tekintettetek rá úgy? Illetve a barátnőm ma az egész családjára megesküdött,a halott apukájára hogy nem volt soha semmi köztük csak barát.. a baj az hogy az üzenetbe sok volt a "becézgetés" illetve néha az imádlak szó. illetve volt mikor a barátnőm a barátnőjével kiment a sráchoz úgy hogy nem szólt de elméletileg "semmi" nem volt..Vélemény?? Illetve ezen forgok 1 hete és egyfolytában erre gondolok.. rengeteg kényszer gondolat... mit csináljak??Kipróbálom verni a fejemből de nem megy..
2016. aug. 2. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Mi a kérdés? Szerinted kit érdekel, hogy csalt meg a barátnőd, ezért nincs értelme a 14 évesek párkapcsolatának, mert a leírtak alapján nem lehettek idősebbek.
2016. aug. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Kedves előttem szóló. Ha nem érdekel, akkor minek válaszolsz bármit is? Minek olvasod el? Mert egy értelmes ember nem tesz ilyet...
2016. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok míg a barátnőm lassan 17. A kérdés szerintem egyszerű ahol kérdőjelet látsz az mind kérdés.Értelem sugárzik
2016. aug. 2. 21:20
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

2est nagyon adom!;)

Hogy mi a kérdés? Hát a kérdező leírta: " Lányok ti mit gondoltok erről? Nektek volt olyan hogy párkapcsolat mellett egy fiú barátra volt szükség és néha túlzásba vittétek becézgetésekkel? miközben nem tekintettetek rá úgy? "


A kérdezőnek a válaszom:Párkapcsolat mellett is szükségem volt egy fiú barátra,de soha nem vittem túlzásba a becézgetést,szinte nem is becéztem. Max annyi volt: pl Pista a teljes neve és Pistinek szólítottam.

2016. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Elég nagy baj akkor, ha 18 évesen nem tudjátok ezt megbeszélni egymás között, a lány is nagyon értelmes lehet ha ennyire veszi komolyan a kapcsolatát. Te meg hitegesd csak tovább magad, hogy nem volt köztük semmi. Értelem sugárzik.
2016. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

Sajnos nem tudok rendes választ adni, de azért megpróbálok. Három dolgot tudsz tenni.

- Megbocsátasz neki, és elfelejtitek az egészet.

- Nem felejted el, és szakítasz vele (Nem hiszem, hogy akarnád, de ez is megoldás)

- Megkérheted, hogy ne beszéljen, találkozzon többé vele. Viszont akkor haragudni fog rád, és csesztetni, hogy minden fiú barátjával ezt fogod e csinálni.


Szóval szerintem vállald be az egyest, igaz nagy kockázat, de te ismered, de tudod mennyire szeret téged, mennyire szereti a családját, hogy rájuk esküszik. Ha azt gondolod nem éri meg elveszíteni, és megbízol benne, akkor bocsáss meg neki. Ha pedig képtelen vagy megbízni, akkor nem éri meg folytatni. Nekem ez a véleményem, lehet, hogy nem ezek a megoldások, lehet egyszerűbbek, de én ezt gonolom, nem kell senkinek lebutáznia azért metr így gondolom.

17/F

2016. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És a kényszergondolatok ellen mit lehet tenni? Hogy mihamarabb elfelejtsem ezt a dolgot??
2016. aug. 2. 21:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok mindent. Elfogadod, hogy te voltál a buta (még ha nem is, akkor is segít, és ő is jobban elfogadja a veszekedés után). Ne gondolj rá, és mint ahogy mondtam, bízz benne. Lehet nagyot fogsz koppanni a végén, ha mégis tévedtél, de legalább nem veszekedéssel, és féltékenykedéssel fog telni a kapcsolatod.
2016. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, beszélgetett egy sráccal. Nem történt semmi. Nyugi. Szerintem kicsit túl pörgeted magad, ami azért is rossz, mivel a jövőben sok fiúval fog majd (barátilag) beszélni, és ha mindegyiknél ennyire felhúzod magad, nem fogja a barátnőd tolerálni a helyzetet. Az, hogy eltitkolta a találkozást és a kapcsolatot, a fő "bűne" szerintem, mert a barátkozás (az imádlakot én is szoktam mondnai néha fiú barátaimnak, nem komolyan hanem vicceskedve, szóval emiatt tényleg ne aggódj), és a flört határait ezzel kicsit szerintem túl lépte, de mivel nem történt konkrétum (kézfogás, csók...), megbocsátható ez.

A kényszer gondolatok ellen? Több magabiztosság és bizalom a barátnőddel szemben.

2016. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kérdezd meg a barátnődtől, hogy milyen érzés lenne neki, ha te ugyanezt csináltad volna egy lánnyal? Na, ugye? Rögtön te lennél a szemét ésatöbbi. Nekem a pasim egyben a legjobb barátom is. Minek más, ha van egy olyan ember mellettem, aki mindenben támogat mellettem van és tudom, hogy nem fecsegi ki minden második embernek az utcán. Hogy miért? Mert érzem, hogy szeret. :)

20/L

2016. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!