Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kit "válasszak"?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit "válasszak"?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel együtt voltam pár hét híján egy évig. Áprilisban szakítottunk és kb. 2 hete kibékültünk (mint barátok). Ma leírta, hogy még szeret, én is szeretem. Elkezdtünk nosztalgiázni, hogy milyen jól éreztük magunkat egymás mellett.Sokat veszekedtünk, de az elő szerelem volt mindkettőnk életében, ami ugye a legszebb :) Viszont van egy fiú, akivel kb. 2 hónapja beszélek. Nagyon aranyos, normális, sok közös van bennünk és úgy érzem mintha már 1000 éve ismernénk egymást. Van jó pár közös ismerősünk, ők mindig kérdezgetik, hogy mi van vele, meg sokat is emlegetnek minket (ezt azért írom le, mert ebből arra következtetek, hogy szokott rólam beszélni:D). Kezdem őt megkedvelni, a héten fogunk először találkozni. Ti mit tanácsoltok? A válaszokat előre is köszönöm, legyen szép napotok! :)

2016. aug. 4. 02:49
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Hat figyelj. Attol fugg hogy az elso szerelmeddel min vesztel ossze. De ha nem csinalt egyikotok sem olyan durva dolgot es mindketten szeretitek egymast akkor sztem vele foglalkozz! A masik sraccal sztem ne is talalkozz. Ha en lennek az az elso szerelmed tuti hogy nagyon felkapnam a vizet es elgondolkoznek hogy akarlak e vagy nem... Csak gondolj bele... Talalkoznal a sraccal es utanna 1 hetre ra meg megint jarnatok a regi szerelmeddel es elmondanad neki hogy mialatt megint beszeltetek talalkoztal 1 masik sraccal is. En elgondolkoznek ... De ez az en velemenyem.
2016. aug. 4. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Este van es lusta vagyok indokolni. De a második. Ha az első annyira fontos lenne, fel se merult volna más.
2016. aug. 4. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Elsőre találkozz a sráccal, megismerése egy séta alatt, a testbeszéd, a hang lejtes.... és választasz, mit kérdeztek minket? Mi választjunk, hogy hogy alakuljon a jövőd? Szerintem magad döntsd el, és a Te akaratod legyen ebben a döntésben, nem a többség válasza.

18l

2016. aug. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Újra melegítve csak a káposzta jó. De egyébként meg tök mindegy, hogy kit választasz.
2016. aug. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba."


Ez az idézet szerintem mindent elmond. :)

2016. aug. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez tõled függ. Hogy mèkhez mit èrzek irànta.
2016. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha az elsõt igazàn szeretnèd, nem jutna eszedbe màs, úgyhogy szerintem a màsodik.

De dõnts inkàbb te. Ne is halgass senkire, te èrzed.....

2016. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!