Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen volt az első kapcsolato...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első kapcsolatotok? Első csók? Hol és hogyan jöttetek össze? (fiú-lány kort is szeretnék kérni)

Figyelt kérdés

2016. aug. 4. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az első csókom 14 évesen volt (ha az ilyen ovisokat nem számítjuk bele... :D), viszont az első rendes kapcsolatom 15 és fél évesen volt. Egy koncerten láttam meg először (kisvárosban élünk, ne nagy tömeget képzelj el). Van egy közös ismerősünk, akit megkértem, hogy kérdezzen utána, hogy szabad-e a pálya. De nemleges választ kaptam, viszont azt mondta a src, hogy nyugodtan írhatok neki (ezt persze elfelejtette velem közölni a közös ismerős). Szóval ott láttam először, viszont ő szórakozóhelyeken nem ismerkedik (aminek szintén van alapja). Majd két héttel később megint láttam egy újabb rockeseményen. Akkor már egy társaságba keveredtünk, de én lemondtam róla, mivel kikosarazott (csak nem tudtam mindenről...). És egy hónap múlva rám írt és találkoztunk. Megvolt az első randi, ott pedig az első csók is :)

Nekem ő volt az első rendes barátom, neki viszont én nem az első barátnője voltam. Ő közel volt a 19hez, én pedig 15 és fél voltam, amikor összejöttünk.

16/L :)

2016. aug. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ja azt elfelejtettem hozzátenni, hogy szép volt, jó volt ameddig tartott, de sajnos én túlságosan ragaszkodó vagyok. Állandóan bújnék és ölelkeznék, de ő nem. Ráadásul kissé féltékeny típus is vagyok, ami szintén elég szívás volt a kapcsolatunkban... Viszont ameddig ezek a dolgok nem tették tönkre és nehezítették meg az egészet, addig nagyon jó volt minden, és nem bántam meg, hogy nekem ő volt az első :)


#1 voltam.

2016. aug. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Milyen volt? Huuuu...

Osztálytársak voltunk mikor először kapcsolatba keveredtem 15 éves osztálytárs lánnyal,én 16 voltam. Én jöttem be főleg neki,de én bele mentem,mert hogy illene egy kapcsolat azért már ilyen idősen. Az első 3 hónapban őrlődtem,hogy vajon kell-e ez nekem. Közben persze minden jó volt,idővel bele is szerettem eléggé. Azt hittem ő is szeret. Mikor 11-12 hónaposak voltunk,nagyon furán kezdett el viselkedni. Éreztem hogy ő már nem az a Dorina aki volt anno. De nem mertem véget vetni az egésznek,nem tudom miért,szerintem azért mert a régi Dorinába fülig szerelmes voltam. Elmentem nyaralni,és nyaralás közben írta nekem hogy már nem érez semmit,meg blabla ilyen szokásos dumákkal jött,és dobott. Hiába éreztem hogy ez már nem kell nekem,mert rossz irányba változott,le voltam sokkolva 1 hónapig. Nagyon rossz érzés volt. Később kiderült,hogy én hiába voltam mindig mellette,ő már nem érzett engem "elég jónak", rá írt egy srác,és az a szöveg hogy nem akar senkit kamu volt,mert elég sok sráccal találkozott és még ki tudja mi volt amit nem tudok


Első csókom 11 évesen volt :)

F/19

2016. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!