Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnam kideriteni O...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam kideriteni O mit erez es en ezen hogy tudnek tullepni?

Figyelt kérdés

Par eve megismerkedtem egy fiuval. Se veled se nelkuled kapcsolat volt az egesz. Teljesen beleszerettem,valamennyire o is kotodott hozzam es szeretett.

Osszejonni igazabol egyikunk sem akart,de o megjobban elzarkozott ettol. Nem volt tul az elozo baratnojen raadasul koltozes szelen allz es engem meg nem akart hulyiteni ilyen szinten.

Aztan egyik este megbeszeltunk mindent es lezartuk,vagyis rengeteg csok es oleles kozott inkabb probaltuk a kapcsolatunkat.

Lefekudni sosem fekudtem le vele.

Ez a ''kapcsolat'' tavaly nyarig tartott. Utoljara meg egy buliban talalkoztunk es beszeltunk ugyanezekrol,hogy nem akar tolem semmit,nem tudna megadni azt amire szuksegem van stb.

Aztan azota az este ota nem beszeltunk egy arva szot sem.

Tegnap talalkoztunk egy buliban Pesten.

Odajott hozzam es beszelgettunk egy ket orat. Mindent felforgatott bennem,dicsert,felhozta az emlekeket,azt mondta hianyoztam neki es ugyanugy vonzodik hozzam.

De tudom hogy ennek igy semmi ertelme de megis hianyzik es kotodok hozza valamilyen szinten en is,viszont osszejonni nem akarok vele.

Voltam szomoru miatta eleget,sikerult tullepnem,szerelmes sem vagyok mar bele,csak valami fura dolog megis hozza kot.

Olyan jo volt ujra atolelni.

Megha azota mar kapcsolatban is vagyok massal fel eve.

Mit tehetnek hogy ezt a dolgot lezarjam magamban es a mostani kapcsolatommal tudjak foglalkozni?


2016. aug. 6. 19:42
 1/1 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg elkerülni. Szóval olyan helyekre menj szórakozni ahol biztos vagy abban, hogy ő nem lesz ott. Így talán lé tudnád zárni magadban. A mostani kapcsolatoddal foglalkozz és ne a másik fiún gondolkozz.
2016. aug. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!