Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetek így szerelmes? (lenttöbb)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek így szerelmes? (lenttöbb)

Figyelt kérdés
Szóval van egy youtubos, aki a pasi ideálom. Nagyon tetszik, a személyisége is (amit látok a videóikból). Sokszor álmodok vele, minden fajtát.(lolxdd) Mindig amikor instára rak fel a barátnőjével képet úgyérzem megszakad a szívem:( Nem tudom hogy most tényleg szerelmes vagyok-e vagycsak nagyon csodálom. Mit tegyek? Ja és nincs nagy korkülönbség, csak 2-3év. És már régóta így érzek, minden fiúban őt keresem:( pedig nem is találkoztam vele és még egy szót se beszéltem vele. PlayITre félek elmenni mert hogy hogy viselkednék amikor találkozok vele. 15L

2016. aug. 11. 23:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szerelmes, csak fanatikus.
2016. aug. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Melyik ez a youtubeos?
2016. aug. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez csak inkább ábrándozás. Elég nehéz a videókból kideríteni valójában milyen ember is az adott vlogger vagy más kategóriás vidis. Neked a külsője és a megjelenése tetszik,de én a helyedben tennék egy próbát és elmennék.hogy megtudhassam milyen ember.
2016. aug. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

#1 fanatikus nem hiszem hogy vagyok, tudom hol vannak a határok.:)

#2 nem akarok nevet mondani mert el lenne neki küldve(tudom nem tudja a nevem de na akkor isxd)

#3 lehet tényleg csak ábrándozás, fiatal vagyok énse tudom igazán mit érzek, csak azt hogy valami kötődést érzek hozzá, vagy nem tudom olyan elmondhatatlannak tűnik ezaz érzés.

2016. aug. 12. 00:00
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is így érzek de nem szerelemböl tetszésböl, nekem anett&ancsa a kedvenc youtubereim sokszor álmodozom hogy együtt videózunk (én is csináltam egy youtube csatornát annak érdekéven hogy híres legyek) és há álmodni nem álmodok velük. (Amúgy utólag nem lenne valami jó a youtube csatorna mert még fiatal vagyok és a hangom süketítö lenne szerintem szóval ez is csak egy álom)
2016. aug. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó vagyok szerintem meg tudnánk oldani privátban ezt a dolgot mert én ezt megértem amit érzel
2016. aug. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Döme06 ***** válasza:
49%
Akkor nézd meg Unfield-ot,és egyből bele szerelmesedsz:)
2016. aug. 12. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Bocsi, de számomra Unfield egy határozott nem:D Meg nem igazán jönbe a beszéd stílusa, de attól tisztelem mint videóst, hisz sokat elért(:
2016. aug. 12. 08:56
 9/23 A kérdező kommentje:
#5 válaszoló. Hát sajnos én nem arról álmodok hogy videózok velexd hanem azt hogy randizunk, meg beszélgetünk stb. Szoval ilyen magándolgokat. (Huh lehet nincs rendben velem valmixdd)
2016. aug. 12. 08:59
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Szokott úgy lenni,hogy az ember bele szeret valakibe akit még soha nem látott,legfeljebb videókon,ez teljesen természetes,szerintem azért érzel így mert a videóban mutatott megnyilvánulásai pont azt tükrözik amit egy bele való fiútól elvársz,és a fentebb írtak szerint ez külsőre is igaz,és mivel egy napon látod 1-2 órára,és abban az 1-2 órában szinte tökéletesnek tűnik,ám ez csak illúzió sajnos,minden embernek vannak hibái,furcsa szokásai,olyan embert,vagy inkább olyan személyiséget 100%-ig amit ő képvisel,még benne se fogsz találni,ha személyesen meg ismered.Véleményem szerint inkább az elképzelt ideálba vagy bele zúgva,mintsem pont az emberbe.Örülök,ha hozzá tudtam valamit tenni. ;) 16/F
2016. aug. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!