Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen arányban vannak olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen arányban vannak olyan emberek, akik átmeneti kapcsolat helyett szerelmet keresnek?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet gondolkodom azon, hogy csak én vagyok ennyire elcseszve, vagy mindenki más, amiért csak szerelmet keresek, és a testi vágyakkal egyáltalán nem foglalkozom(?)...

Legutolsó barátnőm lefeküdt egy másik fiúval, amíg még mi nem feküdtünk le, ami után arra tudtam következtetni, hogy nem is szerethetett, csak ezt hitette el velem... és rengetegszer láttam már, hogy csak játszanak az adott fiú/lány érzéseivel, ennek mi értelme? Rengeteg olyan ember van, akitől megkaphatják "csak azt" az adott személyek, miért kell kihasználni és lelkileg bántalmazni azokat, akik másra vágynak? Így a kérdés mindkét megemlített fél (szerelmet, és testi vágyakat keresők) felé is szólna, köszönöm a válaszokat!

17/F (kérem akik csak "oltani" próbálnának bármi miatt is, bele se kezdjenek, köszönöm)



2016. aug. 17. 01:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is inkább q szerelem felé hajlok.mint barmi egyeb stb. Na erted
2016. aug. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább a szerelem felé hajlok.De viszont ezek az emberek, akik csak az alkalmat keresik, így akarják kiélni magukat valamint félnek belemenni egy kapcsolatba.A lelki bántalmazás pl: hűtlenség stb..az arra utal, hogy nem szeret csak kell vki mellé.
2016. aug. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 danikalmar válasza:
Szerintem csak hosszútávra érdemes tervezni
2016. aug. 21. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!