Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Adjak neki egy esélyt? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak neki egy esélyt? Vagy ez döntés jobb lenne amit valójában érzek? Van Egy fiu bejovok neki tobb mint fel eve harcol ertem, de en nem erzem ugy hogy ossze kene jonnunk meg szeretnek varni.

Figyelt kérdés
Viszont abban benne lennek hogy mikor talizzunk egy szajrapuszi vagy valami. Es szeretne velem beszelni, hogy keszen Allok e az egeszre akkor nemet fogok mondani p neki, de ha tobb lenne koztunk akkor tobb eselye van hogy en is szerelembol szeretnem.ebben kerem valaki segitseget hogy hogy mondjam el neki hogy legyen tobb koztunk de ne legyunk egyutt meg?
2016. aug. 17. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg mond azt hogy amíg nem jöttök ösze addig csak baràtsàg extràkjal legyen
2016. aug. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

" de en nem erzem ugy hogy ossze kene jonnunk"

NE! Ha nem érzed úgy,hogy össze akarsz vele jönni, akkor ne szivasd szegényt!

2016. aug. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1: ezen gondolkoztam mar en is, de viszont attol felek hogy akkor azt mondja majd, hogy megis mennyi ilyen baratod van vagy hasonlo..koszonom szepen.:)

2: azert nem erzem ugy mert szeretem de nem vagyok biztos benne hogy ez 100% szerelem. Viszont ha probalna jobban kozeledni akkor lehet hogy biztosabb lennek.:) koszonom azert.

2016. aug. 18. 01:28
 4/9 anonim ***** válasza:

#3: Min gondolkoztál el? Hogy megkúratod magad vele? Gratulálok! Vagy nálad mit jelent a barátság extrákkal?


És mindezt tini kategóriában .. (Y)

2016. aug. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves #3!

Megkuratom vele magam? Nevetseges vagy, azert mert egy kicsit tobbet szeretnek hogy jobban szeressem majd pont a szextol fogom?!:D

Talan a torodesre gondoltam .:) dehat aki komolytalan az komolytalan:))) Igen TINI MIVEL 17evesen meg annak tartom magam

Koszonom a valaszod de legkozelebb az ilyet tartsd meg magadnak.:)

2016. aug. 19. 22:12
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező (#5): !


Okés,hogy nálad a barátság extrákkal a több törődést jelenti, de másnál viszont nagyon nem...

2016. aug. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az más hogy ki hogy gondolja a barátság extrákkal dolgot...valaki igy,valaki ugy.

Tulajdonkeppen ennek a baratsag extrakkal dolognak annyi jelentese van ,amennyien hasznaljak.

2016. aug. 20. 01:29
 8/9 anonim ***** válasza:

En ertem hogy mit szeretnel mondani.:) Beszelj vele,mondd el neki hogyan erzel es aztis hogy hogyan nem erzel.Mondd hogy szeretned ha tobbet torodne veled hogy eltudd donteni hogy mit is erzel valojaban.:)

Ha ezt nem erti meg akkor ne eroltesd.Ha viszont ad idot es var rad..akkor mindkeppen megerte. :)

2016. dec. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok..

A baratsag extrakkal..valoban annyit tesz hogy osszejarni es szexelni de nem tobb..se kevesebb.Ne ezt mond neki mert felreerti. :)Beszeljetek nyiltan az erzelmekrol..kommunikacio a lelke mindennek.

2016. dec. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!