Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti mikor mondjátok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mikor mondjátok egy lányra azt hogy r**anc? Milyen a ruhája meg a viselkedése?

Figyelt kérdés
2016. aug. 18. 14:56
 1/10 anonim válasza:
95%
Ugyan nem vagyok fiú, de akkor r!b@ncos egy csaj, mikor minden pasival összefekszik, kivan mindene, egy rakat smink, műköröm, mindenkit lenéző viselkedés, elkényeztetettség
2016. aug. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Adidas Superstar, minden ami márkás. Minden 2.nap új hosszú műköröm. 8kg vakolat az arcán. P#csa nadrág, haspóló amiből mindene kint van. Jah és Iphone 6s


14/L (én nem értem a mai világot. Azokat az embereket pedig lenézik akinek nincsen Iphone-ja vagy márkás cucca.

2016. aug. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Amikor előtte a rendes, intelligens csaj nyakamba mászott meg elmélyülten beszélgetett velem, majd amikor elhívtam randizni szó nélkül (szó szerint) otthagyott.

Meg a libák, akiknek mindenük kivan

2016. aug. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 PR04 ***** válasza:
91%

nagyon nagyon rövid gatya minitoppal pushup meg igazából egy népszerűbb lány ismerősödre gondolj aki sok fiúval beszélget és kb 1-2 hetente másikkal

viselkedés pedig enyhe feltűnési viszketekség csomó fiúval beszélget meg flörtöl de egyiktől se akar nagyon semmit és nap 2-3 selfi és mindig "enyhén pózolva"

2016. aug. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Én akkor amikor egy lány úgy öltözködik hogy kint van mindene ,itt gondolok pics* nadrágra,meg olyan pólóra ami épp hogy csak takar valamit,mert szerintem legyen már annyi érték egy lányban hogy nem teszi ki mindenét mint valami árút.

És főleg azt nem bírom ha túlságosan is ki van mázolva,már már annyi smink van rajta mintha vakolat lenne,és mondjuk ha az egyszer lekerül az arcáról jó kis meglepetést tud ám okozni ...

Viselkedéséről meg csak annyi hogy szinte minden 2, vagy 5. emberrel flörtöl .

2016. aug. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
#2 mi köze van a ruhamárkának meg az iPhone-nak a ri*ancsághoz? Akkor már minden iPhone-os csaj ri*anc? Szép kis általánosítás...
2016. aug. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Szinte minden jött-menttel lefekszik, sorra hülyíti a fiúkat, folyamatosan kelleti magát, csak a pénzedre megy.
2016. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Flegma stílus, hetente más szexpartner, mindene a pénz, amit legtöbbször a fasziktól kap meg akikkel lefekszik, olyan ruhákban jár amiből mindene kint van. Nekem ezt jelenti, ha egy lány ribi.
2016. aug. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor rybanc, ha "velem" nem fekszik le
2016. aug. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sztem mar az ri...c aki beszélget fűvel fával, a korrekt az lenne ha azzal, azokkal beszelgetne aki tetszik neki,ri...c kodik mert mindenkinek enged,
2017. jan. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!