Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy verhetném őt ki a fejembő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy verhetném őt ki a fejemből? 16/F

Figyelt kérdés
Most valószínűleg lesznek olyanok aki fikáznak, hogy: "16 évesen hogy lehetnek érzéseid". Ha te ilyen ember vagy kérlek most hagy el ezt az oldalt. Volt egy lány akivel nagyon jó barátok voltunk, és úgy nézett ki, hogy össze is jövünk. De aztán kiderült, hogy Ő kimegy 10 hónapra külföldre cserediáknak. Ez miatt elég sokat veszekedtünk. Áprilisban bevallottam neki, hogy szeretem, de ő nem akart semmit, mert elmegy (logikus), de ez miatt engem elhordott mindennek, és hónapokig nem beszéltünk. Az utóbbi egy hónapban békültünk ki, szóval az elválás az békésen zajlott. Most kint van, és meséli a sztorikat, hogy a suli buliban leakarta smárolni egy csávó, meg, hogy mindenki próbálkozik nála, és ez nekem eszméletlenül fáj. Minden nap lefekszek 10 körül, és felébredek hajnali kettőkor, és reggel hatig csak nézem a sötét plafont, és arra gondolok, hogy az akinek odaadnám a szívemet eközben egy másik országban van, és lehet, hogy talál előbb-utóbb valami srácot. Én nem vagyok enyhén szólva híres a lányok körében, ő volt az egyetlen lány aki kedves volt velem valaha is. Ha tovább törődök vele sajna csak sérülni fogok, nem tudok már találkozni vele, mert 1200km-re van tőlem. Hogy verhetném ki a fejemből? Én már belebolondulok, az egész nyaram azzal ment el, hogy szomorú voltam ez miatt...

2016. aug. 21. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyel Barátom, ez lehet nem az amit hallani szeretnél, de ha 10 hónapig van csak kint, akkor gondolhatja úgy is, hogy minek jöjjön össze ott valakivel. Ez is egy lehetőség. Szóval vagy várhatsz rá, vagy keresel valamit ami leköt, és amivel szeretsz foglalkozni. 20/F
2016. aug. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen érzéketlen. Miért kell neked egy ilyen lány? Tud az érzéseidről, és mégis ilyen sztorikat hallasz tőle? Ez elég durva, sosem lennék képes így megbántani valakit.

Azt javaslom, hogy fordítsd az így kapott idődet a saját fejlesztésedre. Menj társaságba (nem feltétlen inni, kérlek), járj el edzeni minél többet. Mozdulj ki és ismerkedj!

2016. aug. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sehogy... Egyszer majd elmúlik erre több lehetőség van megtetszik más vagy csak úgy rájössz mit is szerettem én benne? Vagy egyszerűen kimegy a fejemből nem nagyon tudsz mit tenni egyszer majd kiábrándulás belőle 😃
2016. aug. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szörnyűek az ilyen típusú lányok!

Az a célja hogy megbántson..

Nézd, Te egy igazán kedves és szeretetteljes fiúnak tűnsz. Nem érdemled meg hogy így bánjanak Veled! Beszélgess más lányokkal(!!!), sportolj valamit.

2016. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!