Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Tanácstalan vagyok.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Több, mint féléve beleszerettem egy osztálytársamba, aki jó haverom lett.

Nagyon jó srác, külsőleg, belsőleg mindenhogy tetszett. De kosarat kaptam tőle, pedig csak annyit tudott, hogy tetszik nekem.

A barátságunkon ez nem változtatott, én ettől ugyanúgy szerelmes voltam belé. Két hónapja nem beszéltünk és úgy érzem már lassan kialszik a láng és inkább gyűlöletet érzek helyette. Magam sem tudom megmagyarázni miért.

Mit tegyek?

Csak értelmes válaszokat kérnék!

Köszönöm!

/L



2016. aug. 21. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nos én ugyanígy vagyok, csak fiúban. Nem tudom miért érzek így. Talán csak könnyebb így feldolgozni az elutasítást.
2016. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak bemeséled magadnak, hogy nem változott a kosár után. Beleélted magad, többre számítottál, azután pedig "összetörte a lelked", magyarul minden eddigi álmodozást megsemmisítette és ezt az agyad is "érzi". Nyilván emiatt megy át utálatba.
2016. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak rohadtul rosszul esett az, hogy etetett.

Adta felém a jeleket, normális volt velem, olyan szép dolgokat tudott Nekem mondani amiket még soha senki, figyelmes volt stb.

Aztán olyanokat mondott nekem, hogy én soha nem kellenék neki, nincs szüksége egy olyan lányra, mint én vagyok, és röhögött egyet.

Aztán ráfogta később arra, hogy ittas volt, de bocsánatot sem kért.

Havernak megmaradt,de már ritkán beszéltünk, azt mondta neki nincs ideje rám, így hiába voltunk egy osztályban eljártunk egymás mellett. Ettől függetlenül volt olyan, hogy néha lementünk Ő meg még pár haverja.

Aztán szünetben egyszer beszéltünk, akkor mondta, hogy mennyire hiányoztam neki stb.

És most két hónapja nem beszéltünk.

Legutóbb köszönés helyett lekoptatott azzal, hogy neki sürgős dolga van.

És napok óta azon gondolkodom, hogy az az erős érzelmi kötődés amit éreztem felé már elmúlt, és inkább már átváltott gyűlöletbe.

Pedig eddig nem volt olyan dolog amit ne tettem volna meg csak azért, hogy láthassam.

De már nem tud érdekelni, eddig aggódtam érte, most meg arra gondolok, hogy forduljon fel.

2016. aug. 21. 22:16
 4/6 anonim válasza:
A kommented első pár sora igaz az én esetemre is, bár én fiú vagyok, csak ugye fordítva. Elfogadni nem tudom, de túlléptem rajta, próbálj meg te is így tenni. Most mondanám, hogy biztos jön majd egy jobb, de ha számodra ő volt a legjobb, akkor nem fog. Ez nem álomvilág, csak kitartást tudok javasolni. Mennyi évet kell még kibírnotok?
2016. aug. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szórakozott veled,vagy még nem állt készen erre a kapcsolatra,(szégyelte stb.) Tudd meg hogy fél-e ettől a szerelemtől vagy csak simán bunkó volt-e.
2016. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es, három évünk van még együtt.
2016. aug. 21. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!