Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy ne ijesszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne ijesszem el, hanem kölcsönösen szeressen? 17/l

Figyelt kérdés
Van egy srác, 16éves, egy általánosba jártunk. 4-5 évvel ezelőtt belészerettem, de úgy voltam vele, hogy úgyis elmúlik, mert ez csak tini szerelem. 3évvel ezelőtt nyáron beszélgettünk sokat, és mint utólag kiderült, érzett valamit irántam. Akkor nagyon felerősödtek az érzelmeim iránta. Amint elkezdődött a suli, valami történt és elkezdett kerülni (nemrég derült ki, hogy azt hitte, hogy én kerülöm, szóval bonyolult volt.) Ezek után megint eltelt 2 év, nem láttam, nem hallottam felőle, mégis ugyanúgy szeretem. Rábeszéltek, hogy végre mondjam el neki. Jól fogadta, csak meglepődött, hogy 4-5éve szeretem. Azóta megpróbáltuk megismerni egymást, sokat beszélgetünk. Viszont én attól félek, hogy el fog uralkodni rajtam a szerelem, és elijesztem.

2016. aug. 22. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne erőltessed rá magad. Ha valamit érez irántad, akkor idővel úgyis kiteljesedik majd benne. Neked addig gyengédnek kell lenned vele érzelmek terén.
2016. aug. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Annyira lassú folyamat ez, mert nem szeretnék rátelepedni, de már egy hete nem beszéltünk.. névnapomon felköszöntött, de utána nem ment át beszélgetésbe az egész. Akik jobban ismerik azt mondják, hogy neki idő kell. De reméltem, hogy velem más lesz miután mindent bevallottam neki. Nem igazán lett más.
2016. szept. 9. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!