Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmmel 2 hete együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gailgamer kérdése:

A barátnőmmel 2 hete együtt vagyunk. Eddig nincs semmi gond, de szeretnék tartós kapcsolatot! Hogyan tehetném meg?

Figyelt kérdés

2 hét alatt még nem történt semmi, szerencsére :D

Szeretem a barátnőmet és ő is szeret engem! Én azt szeretném ha a kapcsolatunk nem 3 hétig tartana hanem hónapokig, vagy akár életünk végéig! Minden rendbe van köztünk, még nem is veszekedtünk! Nagyon szeretem és szeretném vele le élni az életem! Persze ez tini kapcsolat, de én szeretem és úgy érzem ő kell nekem! Hogyan lehetne tartóssá tenni egy pacsolatot? Hogyan tarthatnám meg a szeretetet?



2016. aug. 23. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Menj vele CS:GO mm-ezni. Tuti siker.
2016. aug. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Járj a kedvében mindig akkor nem lesz baj legyél vele megértő és fogadd el a döntéseit. Mond el neki hogy nagyon szereted de ne mond hogy örökké együtt akarsz vele lenni mert lehet megrémül. De sok sikert
2016. aug. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Gondolom gamer vagy, akkor a barátnőd örülne neki. :D
2016. aug. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedveskedj neki sokat, bókolj, dicsérd hogy milyen szép és csinos. Ne feledkezz meg arról, ha valami alkalom van (névnap, születésnap), az elején akár "hónapfordulókra" is adhatsz neki apróságot (csoki, virág), a tinik ezt értékelni szokták. :)


Amúgy meg arra figyelj, hogy ne legyen egyhangú az együtt töltött idő, tehát találjatok ki programokat, ami mindkettőtöket érdekel és izgalmas.


Ha valami problémája van és szeretné kibeszélni, hallgasd meg megértően, akkor is ha valami csajos dolog amit te nem értesz.


Ha találkoztok délután vagy este, mindig kérdezd meg hogy van, milyen volt a napja, hadd lássa hogy érdeklődsz iránta.

2016. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat 2 emberen áll ezt szeretném az elején leszögezni. Így a tartóssága a barátnődtől is függ, ezt jobb ha tudod, de egyébként ha mindent megbeszéltek, az jó alapja a dolognak (és itt nem a bizalmatlanságról beszélek, hanem ha valami aggaszt téged vagy őt, vagy ha történik valami..stb), ha legjobb barátokká váltok az is meg tudja előlegezni a hosszú távú kapcsolatot. Ha nem felejtesz el tetszeni neki, s kedveskedni, ahogy ezt már előttem is leírták, illetve ha nem laposodik el a kapcsolat.
2016. aug. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csinalj ugy CS:GOban h, toltok egy 1v1-et es mikor ugy tunik lehozod, szandekosan b*szd el. Imponalni fog neki, es biztos a siker
2018. ápr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!