Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha a barátnőm egy buliban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm egy buliban felmegy a DJ-hez aláiratni a mellét, arra hogy reagálnátok? Szakítsak vele ezvégett, vagy bolondság lenne?

Figyelt kérdés
10 hónapja vagyunk együtt
2016. aug. 23. 23:54
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem bolondsag lenne ezmiatt szakitani vele mer szentem naon kedves volt h megengedte, h alairja a DJ bacsi a cicijjet.
2016. aug. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
hát itt nem tudhassa senki, hogy nektek milyen a kapcsolatotok, mi fér bele ... engem speciel zavarna, ha a barátnőm mellével bárki bármit csinálna akárhol rajtam kívül ... azért mindenképp egy röpke kérdést megér, hogy ez így milyen műsor volt ... aztán a te dolgod hogy fogadod a magyarázatát, biztos meg lehet mondani, hogy ááh ez csak poén meg vicc meg bevoltam b***szva esetleg ... aztán ha legközelebb lesmárolja a dj-t vagy, hagyja magát megkongatni a sloziban a dj-vel, a biztonsági őrrel, meg a váltó csapossal, akkor majd azt is meglehet magyarázni ... ezért így konkrétan szakítani nem kell, de mindenképp tisztázni a helyzetet .. szerintem
2016. aug. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nagyon normális lány, soha nem nézegetett mások felé, én vagyok neki az első.. de ez nagyon kiverte nálam a biztosítékot, mert az előző barátnőm a hátam mögött csalt meg hónapokon keresztül, ezért van bennem félelem..
2016. aug. 24. 00:03
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
kettes vagyok, azt semmiképp sem tanácsolom hogy az előző elb**szott kapcsolat alapján ítéld meg ezt is ... annyi erővel az összes nőt utálhatod a világon ... :D ezt most így konkrétan nézd, és na tényleg normális lány akkor beszéljétek meg ... ha annyira normális amennyire kellene neki, akkor az is bőven elég, ha azt mondod hogy ez téged megbántott és ha tényleg szeret akkor többször ilyen nem fog előfordulni, meg hasonló sem
2016. aug. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Azonnal kidobnam a kis ribit. O mit szolna hozza ha a farkadat dedikaltatnad egy prostival?
2016. aug. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
nehogy szakíts vele!! Tiszta hülyeség lenne...Ez abszolut semmi.
2016. aug. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
En szarra vertem volna a DJ-t, es szakitanek a lannyal.
2016. aug. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezt még kérded? Ha az én barátnőm csinálna ilyet akkor gondolkodás nélkül szakítanék vele!
2016. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem, egy ilyen lány nem a normálisak közé tartozik....

Ez eléggé intim dolog és ribis.

Nagy valószínűséggel szakítanék vele.

2016. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kuka, de nem rendeznék jelenetet, mert nem ér annyit a barátnőd.
2016. aug. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!