Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meg fog valaha bocsátani?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fog valaha bocsátani?

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal, hogy olyan "barátokkal" voltam körülvéve, akik mindenféle hülyeségbe belerángattak és követtem a példájukat (beszólogattam az embereknek, ellezdtem cigizni, kinevettem mindenkit olyanokért, amikről nem tehetnek stb)

Nos, volt barátnőmmel együtt voltunk pár hónapig, de aztán szakítottunk, mert bunkó voltam vele. Nagyon megbántam már, hogy úgy beszéltem vele. Mindenféle nagyképű idiótának hívott és utólag rájöttem, hogy igaza volt.

Nagyon rosszul esik, hogy egy olyan embert bántottam, aki szeretett és nem érdemelte meg. Szeretnék tőle bocsánatot kérni de nem tudom hogyan reagálna rá. Félek hogy találkozni sem akarne velem.. 17/f


2016. aug. 24. 02:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt meg kell beszélned vele mert ha olyanrossz dolgot tettél az a minimum hogy elmondod neki amit gondolsz mert megérdemli ha olyan rosszul bántál vele
2016. aug. 24. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mutasd ki hogy tényleg megbántad, kérj bocsánatot, és tényleg hagyd ott az ilyen embereket.

Ha ezek után nem bocsát meg, nem tudsz többet tenni. (Ne zaklasd) 18/f

2016. aug. 24. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem bocsájtanék meg a magyarázat után sem.. az, hogy a barátaid miatt voltál velem bunkó... vagy teljesen mindegy is, mi miatt, egy ilyen stílus elég kiábrándító tud lenni.

Mindenesetre sok sikert kívánok azért.

2016. aug. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha egy srác ennyire feltűnően meg akar felelni a haverjainak, az azt jelzi a lánynak, hogy kicsi az önbizalma és gyenge személyiség. Ez pedig egyértelmű száraz bugyi a lányoknál. Már kiábrándult belőleg. Alázhatod még magadat előtte, ha akarod, de már most sem tart semmire. Később sem fog.
2016. aug. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!