Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek gáz szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz szerelmes levelet írni?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek mivel fél évesek lettünk vettem egy nyakláncot ééés ez mellé írtam neki egy verset.. De nem tudom.. Nem gáz szerelmes verset adni neki? mindketten 16 évesek vagyunk.

2016. aug. 24. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elolvassa, akkor ne ömöljön belőle a nyáladzás. Legyen szolid, visszafogott és találékony. Esetleg, egy kis humort, közös kalandot is rejthetsz bele. Nem gáz. Lehet, hogy még jól is fog elsülni, ha nem csöpög az egész a nyáltól.
2016. aug. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Szerinted én ismerem a barátnőd? Én tudjam ,hogy mit szeret?
2016. aug. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tök király
2016. aug. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De cuki. Egy szerelmes vers *-*. Én pl nagyon is örülnék egy ilyennek. Csak ne legyen túl nyálas
2016. aug. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jóóóó:)
2016. aug. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
aranyos, én örülnék ha ilyet kapnék
2016. aug. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!