Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik az osztálytársam. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az osztálytársam. Mit tegyek? 14/L

Figyelt kérdés
Az osztálytársam egyben a legjobb fiú barátom is. Neki nem én vagyok a legjobb lány barátja tehát legalább nem a tipikus férfi és nő nem lehetnek legjobb barátok. De szerintem nem is lehetnek. Most szeptemberben kezdjük a nyolcadikat, valószínűleg miután elballagunk nem is látjuk egymást. A kérdés az lenne, hogy megéri-e elmondanom neki, vagy csak bírjam ki év végéig és akkor legalább barátok maradunk. Nekem nagyon fontos, és nem akarom, hogy amiatt, hogy elmondom ne legyünk barátok.
2016. aug. 24. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyi. Szerintem ne mond el még neki,hogy szerelmes vagy belé.Először hívd el találkozni pl fagyizni egyszer, és ha bejössz neki,akkor a 2. talira ő fog elhívni(szerintem). Meg kérdezd meg tőle,hogy melyik suliba fog menni 8. osztály után,mert könnyen lehet,hogy egy suliba fogtok menni.
2016. aug. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
mondd meg neki hogy ha nem jar veled ongyilkos leszel mukodik 10/10 alkalommal
2016. aug. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Találkoztunk már sulin kívül de mindig velünk volt a többi barátunk is. Kettesben biztos, hogy nem menne el velem fagyizni, és hülyének is nézne, az pedig egy másik dolog, hogy nem is merném elhívni. A továbbtanulással kapcsolatban pedig még nem döntött, de van esély rá, hogy egy gimibe járunk, csak nem egy szakra.
2016. aug. 24. 18:44
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#2 Akkor azt mondaná nyugodtan legyek öngyilkos... ez a 10/0,0005 esély ami csak nála fordul elő xD

2016. aug. 24. 18:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly vallott szerelmet a legjobb fiú barátom (addig azt hittem hogy van fiú-lány barátság), azóta nem tudok rá barátként sem tekinteni.

Nem akarlak ijesztgetni, de én nem mondanám el. Max év végén valamikor. Ha rosszul sül el, akkor még egy csomó ideig bámuljatjátok egymást, mert mindennap találkoztok.

14/L, én is most megyek nyolcadikba

2016. aug. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Én már egyszer két éve elmondtam neki de akkor megfogadtam hogy többet ilyet nem nagyon teszek, mert elég égő helyzet volt. Azóta elfelejtette hála az égnek.
2016. aug. 24. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!