Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már valakinek hasonlo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakinek hasonlo erzese?

Figyelt kérdés
Van egy fiu belsőre minden tokeletes benne nem olyan mint a mai fiuk tobbsege,de külsöre nem nagyon jon be...nem azt mondom hogy nagyon csunya mert nem de van valami amiert megsem jon be kulsoleg de nem tudom mi az :/... Az egyik felem akarja a masik meg taszitja..most mi legyen?:( nem akarom elvesziteni szeret engem meg nem vagyunk egyutt de hamarosan biztos megkerdezi hogy jarok e vele..tetszik is meg nem is..mi legyen nektek volt mar hasonlo erzesetek? 17/l

#Fiu-lány-kapcsolat-csók-szerelem-tini
2016. aug. 24. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt egyszer egy lány aki belémszeretett... belsőre nagyon szimpi volt, jól kijöttünk, de persze én nem tudtam viszonozni az érzéseit. Nem a legszebb csomagolást kapta a bensője. Idővel felőrlődött a kapcsolatunk, ő végig reménykedett, én pedig nem tudtam nem összetörni.

Utólag nagyon megbántam, nagyon jó pár lett volna, annyira rokon lélekkel még nem találkoztam. Mostmár van barátja. Lehet közhely, de tényleg igaz, hogy jól csak szívével lát az ember.

Le kell pörgetni az olyan beszólásokat, hogy "milyen csajjal/pasival jársz már". Sok sikert.

17F

2016. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet egyedi eset vagyok ilyen téren, de ha valakinek a személyiségébe beleszeretek utána egyszerűen nem tud érdekelni a külseje... Persze legyen ápolt, stb., de értelmét veszti minden, amit alapesetben lehet nem tetszett, vagy "taszítónak" találtam volna rajta
2016. aug. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen én a belsöbe azt hiszem beleszerettem egyik percben csak vele akarok lenni aztan meg jön egy olyan taszito erzes :/
2016. aug. 24. 21:35
 4/8 anonim ***** válasza:
En is ugy vagyok mint ahogy az utolso valaszolo, akarhogy nezzen ki aza valaki akibe beleszeretek nekem o lesz a legcsodalatosabb leny az egesz vilagon :/ szoval ha tenyleg szerelmes leszel bele szerintem nem nagyon fog erdekelni a kulseje :)
2016. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam a barátommal, de amint beleszerettem a "belsejébe" a külsejét is elkezdtem megszeretni. Kis apróságokat kezdtem el felfedezni amik teszenek, a mosolya, a szeme, a keze, stb. Persze voltak rosszabb meg jobb napok ezen a téren, de így két év után most elég stabilan imádom külsővel belsővel mindenhogy:) Nem mondom hogy veled is ez lenne, de ki tudja. 19l
2016. aug. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha megkérdezi, akkor minden képpen mondj igent. Mert én voltam ilyen helyzetbe csak fordtva. A csaj nem volt valami szép, de a szerelem vakká tett, így csak a belsőjére figyeltem.

14/F

Ha van még kérdésed, akkor privátban nyugodtan válaszolok.

2016. aug. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem pomt igy volt, de vegul nemet mondtam neki.Mondjuk ott az is kozbe jtszott hogy egy evvel fiatalabb mint en es en se vagyok tul idos.
2016. aug. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a "kockás has" típusú álomkép utoljára 12 évesen volt a rögeszmém, de azt később továbbra is fenntartottam, hogy jobban vonz, ha valaki edz, odafigyel magára, stb. Ennek ellenére a barátom habár edz, van egy kis pocija, de őszintén írom, hogy soha nem zavart. Őt zavarja, engem nem, én így szerettem belé. A szerelem pont arról szól, hogy a legutolsó hibájába is beleszeretünk. Ha annyira tetszik belsőre, akkor kérj még időt esetleg, és gondold át. Nem minden a külső, de az természetesen igaz, hogy ha valaki nem tetszik külsőre, akkor nem tudunk vele lenni. Ezzel nincs baj. De idővel lehet hogy megbánnád.


18/L

2016. aug. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!