Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miröl szeret beszélgetni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miröl szeret beszélgetni egy lány?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe elég rég óta szerelmes vagyok és most kezd alakulni valami. De nem tudom hogy miröl beszélgessek vele. És segitséget szeretnék kérni hogy aki tud olyan témát az mondjon már nekem. Meg köszönném

2016. aug. 25. 18:36
 1/8 anonim válasza:

Az jön magától:)

Kérdezz rá,hogy mit csinál szabadidejében,mi a hobbia,kerdezhetsz kicsit személyesebb dolgokat is hogy pl..van e testvére stb

De jönni fog a téma magától,nyugi:)

Hány eves vagy ?

2016. aug. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok és már rég óta ismerem a lányt. És ilyen dolgokat tudok rolla csak nem tudom mirol szeret egy velem egykoru lány beszélgetni
2016. aug. 25. 18:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden lánnyal másról, van amelyikkel még a migránsválságot is meg lehet vitatni, bár ezt azért ne hozd fel, 14 évesnek.
2016. aug. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Hát ezért jó,ha tudod a hobbijat,arrol biztos szívesen beszél:)

De el is mehettek valahova,haa annyira parazol,hogy majd nem lesz téma..Menjetek moziba,allatkertben,jegkorizni,bowlingozni..sok lehetőség van :)

2016. aug. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

főzés, mosás, takarítás, gyerekszülés, gyereknevelés...


szerelmes vagy belé az ég szerelmére... feltételezem, hogy akkor ismered is (bár ez ma már nem függ össze). ne mi mondjuk már meg (totál ismeretlenül), hogy miről beszélgess a "szerelmeddel"...

2016. aug. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kérdezd magáról. hogy mi a kedvenc színe, a kedvenc száma, hova járt oviba, mi volt a jele, milyen meséket nézett, hol járt külföldön, milyen sorozatokat néz, mikor járt utoljára moziban, hol szeretne lakni ha felnő, mit szeretne dolgozni, milyen tantárgyak érdeklik, szeret- e olvasni, van e kedvenc könyve, milyen színészekért rajong, hogy van berendezve a szobája, milyen színűek a falai, van- e háziállata, van- e Twittere, olvasgat- e kérdéseket gyakorin, röhög- e a szar reklámokon, estébé. 15L.
2016. aug. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha magáról kérdezed, attól különlegesnek érzi majd magát.

utolsó

2016. aug. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
pláne ha meg is jegyzed ezeket a dolgokat :)
2016. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!