Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az exembe!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az exembe! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

1éve én kezdeményeztem a szakítást(mivel sose tudtunk találkozni a 2év alatt kb.2*de akkor is csak véletlenül,inkább csak virtuális szerelem volt de szinte minden nap chateltünk;mivel nem egy városban lakunk kb.15perc am az út de akkor még nem utazhatott egyedül azóta eltelt egy év)a srác teljesen egyet értett velem ,ezért is tudtunk szerintem barátságban elválni...Azóta is néha-néha chatelünk 30perceket...

Sajnos egy ideje csak ő jár az eszembe,folyton nézegetm a képeit,vele álmodok.


Múltkor is találkoztunk az anyukája kiszállt a kocsiból beszélgetni ,de ő csak a kocsiban ült ki se szállt,viszont mindig ami előtt kinézett a kocsiból a haját igazgatta..Meg az anyukája mindig azt mondja,hogy "A kisfiamnak megkell nőnie az esküvőtökig(mivel picit magasabb vagyok nála" Meg múltkor sütöttem valamit,amikor eljött hozzánk suli időben az anyukája és azt mondta,hogy jó leszel te a fiamnak stb.

(Az anyukája anyukám barátnője amúgy)

Szerintetek van esély most vagy pár év múlva összejönnünk??

Hogy mondjam el neki hogy még mindig szeretem?

KÖSZÖNÖM ELŐRE IS!!

15/l



2016. aug. 30. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát facen beszéljetek egy kicsit többet, utalj arra hogy te szeretnéd ha lenne köztetek valami(de ne mondd ki csak utalj!). Ha nem reagál akkor találkozzatok és élőbe mond el neki, facen semmiképp se. Ha az anyukátok barátnők az már fél siker, mivel akkor nagy valószínűséggel ők is akarják ezt az egészet. Ha van kérdésen írj nyugodtan privátba, megpróbálok mindenbe segíteni! :)
2016. aug. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2 lehetőség van:

1,szerintem nem akar veled találkozni. Egyrészt 15 perc nem sok út. másrészt kamu indok, hogy nem utazhat egyedül. Onnan jöttem rá, hogy mondtad hogy az anyukáitok barátnők, és az anyukád barátnője nem akar megbántani azzal, hogy elmondja neked hogy nem jössz be a fiának, ezért csak kedveskedik veled. Ezért se szált ki a kocsiból szerintem.

2, fél elmondani.

2016. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#2

Ő maga is,az anyukája is mondta,hogy nem utazhat egyedül(nem beszéltek össze,ők meg ritkán járnak be a mi városunkba.

Akkor amikor jártunk akkor tuti,hogy szeretett.Mert gyakorlatilag az egész családját ismerem unkoatesója,tesója mindenki mondta hogy mennyire szeret,meg ki is mutatta

Az hogy most is szeret-e az már más kérdés.. :(

2016. aug. 30. 15:52
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 lehet, hogy akkor szeretett, ezt egy módon derítheted ki, beszélsz vele! Legegyszerűbb módja, hogy rájöjj
2016. aug. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4

Az nem kérdés,hogy akkor szeretett-e :)

Mert abban 100%-ig biztos vagyok,hogy igen!

Az a kérdés hogy vajon most szeret-e,csak azt így nem szeretném megkérdezni tőle kerek perec:)

2016. aug. 30. 16:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Most mar sajnos nincs oda erted. 15perc???? Jesszus 11eves koromban egyedul jartam biciklivel a falukat meg vonattal utaztam 150 kmeket (jo a vonatos mar 13 eves koromban volt) ezek csak kifogasok ha en szeretek valakites viszont szeret akkor megvesrk erte es elmegyek hozza...
2016. aug. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!