Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú akinek tetszek és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akinek tetszek és amikor kérdezem tőle hogy mit érez írántam akkor inkább vagy nem válaszol vagy inkább azt mondja hogy hagyjuk? Rég ota nem értem ezt hogy mért nem mond semmit se?

Figyelt kérdés
2016. aug. 31. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem akar megbántani és ezért nem válaszol
2016. aug. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vannak fiúk, akik nagyon nehezen beszélnek az érzéseikről.. neked kell jobban figyelni és megérezni azt,hogy mit érez, és ne akard mindenképp megbeszélni ezt, mert elmenekül az elől
2016. aug. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
félénk. beszélgess vele keresd ot mindig járjatok ki egyutt :) persze csak ha a srác neked is bejon :)
2016. aug. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem Dávidnak hívják?:)))
2016. aug. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!