Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi az exem célja? Teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az exem célja? Teljesen összezavar.

Figyelt kérdés
Csodás 7 hónapot töltöttünk együtt. Minden hónapban találkoztunk legalább egy hétvégére és szünetekben. Úgy van hogy most ősztől egy városba költözünk és végre fel hagyhatunk a távval. Most nyáron együtt is töltöttünk egy huzamba egy hónapot mondta is utána hogy nagyon hiányol szeret es sose jonne össze vele egy idossel fiatalabbal. Már csak pár napra voltunk az újabb talitol mikor bejelenti hogy nem érez úgy mint régen es összejött egy vele egy idossel (15) sraccal. De ő találkozgatni akar velem es legjobb barátjának akar. Ha megkerdezem akar e még valaha valamit tőlem. Aztmondja meg látjuk de csak legyünk barátok. Én 18 vagyok de aki tapasztalt e téren szivesen varom a válaszát mert nem tudom hogy most csak egy tartalék rongy potleknak akar tartani vagy miért erdeklem ennyire. Bocsi ha hosszú es zavaros.

2016. szept. 1. 11:50
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ne várj rá. Nagyon ritka az aki ilyen fiatalon találja meg azt akihez hozzámegy és élete végéig együtt maradnak. Tapasztalatból mondom egy 15 éves lány nagyon gyerek még. Hiába érettebb esetleg a koránál nem fejlődött még ki teljesen a személyisége és ez nagyon sokat fog változni még. Amit leírtál én azt veszem ki belőle, hogy most kísérletezgetne új dolgokkal új pasik hasonló és te egy biztos pont leszel az életében akihez visszatérhet, ha úgy van. Ha te szerelmes vagy belé tuti biztos, hogy a barátság nem fog köztetek működni mert folyton csak abban fogsz reménykedni, hogy meggondolja magát. Ne várj rá szerintem lépj tovább.
2016. szept. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
És ez mit keres a felnőtt kapcsolatok kategóriában? Vicc, hogy minden tini felnőttnek hiszi magát. Jelentve.
2016. szept. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne keresd hagyd ot ne reagálj rá exed és maradjon is az. legyenek boldogok te meg keress egy érettebb lánykát
2016. szept. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talonban tart...
2016. szept. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!