Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megismerkedtem egy sraccal az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy sraccal az egyik sporttáborban, nekem elso latasra bejott nagyoon es amikor elkezdtunk beszélgetni egyre jobb lett a viszonunk. Szerintetek lehet belőle valami? Mert.

Figyelt kérdés
Az a helyezt hogy puszilgattuk egymast olgeleseek mindig egyutt voltunk egyutt csinaltunk mindent mondta h nagyon szeret meg minden mindegy voltak dolgok ami nagyon romantikus es ugy erzem szeret engem. Viszont utana megtalaltuk egymast facen es kiderult hogy van baratnoje de nekem nem mondta el:( stb... mit tegyek?

2016. szept. 1. 16:40
 1/4 anonim válasza:
Hagyd a francba, ha veled ezt csinálta, és netalán te lennél az új barátnője, és le akarna cserélni, szerinted nem ugyanezt tenné?
2016. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De vegulis igazad van, csak vegre volt valaki aki ilyen volt velem :(( es tetszik is, meg minden.Kicsit orultem,de mindig csak csalodok :((
2016. szept. 1. 16:49
 3/4 A kérdező kommentje:
Legyszi irjatok sokan nagyon kivancsi vagyok hogy ti mit tennétek:)
2016. szept. 1. 16:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy tábornyi idő alatt senkit nem lehet megszeretni "úgy"...... Kellett neki vaalki, akivel ezt csinálhatta.


Legközelebb ne hagyd magad ilyen néhány napos ismeretség után ölelgetni meg puszilgatni, mert ez elég közönséges viselkedés lány létedre.

2016. szept. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!