Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor ez mar beteges?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez mar beteges?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akit par honapja ismerek...bele szerettem..Akarhanyszor meglatom akar csak kepen elkap a sirogorcs...nem birom abbahagyni...pedig azt hittem tul vagyok rajta...van baratnoje..de nem birok lemondani rola...mit tegyek? Annyira szeretem:/15/l
2016. szept. 5. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy tegyél le róla még hogy próbáld elfelejteni, mert tudom hogy ez nem ilyen egyszerű. Próbálj kevesebbet gondolni rá. Hátha az segít. És nem, nem beteges. Ez szerelmi bánat.
2016. szept. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A beteseg neve:szerelem

Ha van egy boldog parkapcsolata, akkor erdemes lemondani rola...:) de kitudja, lehet idovel veled hozza ossze a sors. Tanulj, probalj ne minden egyes percbe ra dolgolni, idovel ez az erzes halvanyulni fog

2016. szept. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mindenkivel előfordult ez velem is:D utána jött másik és a másik de nekem is va 1 fiú akibe lassan 2 éve és össze is tudnánk jönni stb de én nem merem meg félek a visszautasitástol:/ pedig mindenki szerint gyonyoru vagyok csak sajnos csendben:D
2016. szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja egyátalán nem beteges mennyire erős a görcs? mit élsz át olyankor?
2016. szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!