Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki nrm csajozik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki nrm csajozik senkivel mégcsak nem is szexel. Tudja h szeretem mégis ilyen?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok egy nálam 5 évvel idősebb srácba szerelmes. Én 19 vagyok. A srácnak mindig is nagyon de nagyon tetszettem. De amint randira vagy talira kerül a sor megigéri h talizunk aztán előtte egy nappal lemondja. Miért ilyen most komolyan? A legjobb haverja az èn haverom is és azt mondta mióta szakított a barátnőjével vagyis másfél éve nem szexelt nem csajozott meg semmi. Én tetszek neki nagyon jóba vagyunk mégis ilyen idióta. Mit tehetek ilyenkor? Tényleg nem tudok kiszeretni belőle. Többször próblátam. Volt h 1 évig nem is beszéltünk.

2016. szept. 6. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen megunta a nőket nincs kedve fárasztani magát ezzel...
2016. szept. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem érdekled igazán az a helyzet hiába nézel ki jól még nem heverte ki a volt barátnőjét ezért nem idióta. Azért már inkább, hogy nem tudja neked megmondani, de van egy másik lehetőség is ami pl nálam igaz egyáltalán nem akar barátnőd, és a másik pedig az hogy egyáltalán nem tudhatod biztosra, hogy nem szexel senkivel :D rólam is mindenki azt hitte ilyen helyzetekben közben volt 2 csaj akivel viszonyom volt, szóval inkább hagyd szerintem.
2016. szept. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Huu utolso valaszolo micsoda huncut fiu vagy.

Kerdezo: szerintem annyira megsem akar veled lenni, h ujabb kapcsolatot kezdjen. Gondolom 1 ev utan is te kezdemenyeztel megint. Ismerj meg mas fiukat is, biztos, h lesz koztuk valaki, aki ki tud menteni ebbol a helyzetbol:D

2016. szept. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te felajánlanád neki szolgáltatásaidat.
2016. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!