Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért tette? 14/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért tette? 14/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srac a szomszedban, és eddig nem is tunt fel hogy ott lakik. O olyan 17-18 korul lehet talan. Sokszor lattam mar setaltatni a kutyait, de nem tudtam hogy ott lakik-e. Ma jottem haza és pont jott ki a hazbol, en pedig meglattam a kutyusokat, és vigyorogva elkezdtem nezni oket (tudjatok, olyan "jajj de kis edes" fejjel😁😁) és mikor elment mellettem, olyan "flortolosen" a szemembe nezett és koszont hogy "hello" en persze fulig vorosen visszakoszontem :) szerintetek tudja, hogy ott lakom? Nem igazan lattuk meg egymast "kozelebbrol", nem tudom eszre vett-e mar valaha. Mindenesetre irto helyes :D

Segitsetek hogy mit tegyek ha legkozelebb latom? Kezdemenyezzek beszelgetest a kutyakrol, vagy varjam meg mig megszolit? Lehet, tobbnek nezett a koromnal?


Koszi a segitseget elore is mindenkinek!

14/L



2016. szept. 14. 16:08
1 2
 11/19 anonim válasza:
47%
Szia, ennyiből nehéz megmondani, attól is függ hogy mondta szeritem. Tény hogy nem jelent feltétlen valamit de az se biztos hogy tuti nem jelent semmit. Szeritem ma már egyáltalán nem köszönünk minden ismeretlennek az utcán.. Egy épületben lehet ilyen szituáció, de hogy egy városban nem az tuti. Szólítsd csak meg aztán meglátod hogy reagál.
2016. szept. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Koszi szepen, vegre egy aranyos ember, aki megerti a helyzetet😁
2016. szept. 15. 16:15
 13/19 anonim ***** válasza:
64%

Azt hiszed mi nem értjük?Értjük de csak köszönt azért ő a kedves aranyos jóember mert azt akartad hallani hogy tetszel neki ezért köszönt de nem.Mi nem ezt mondtuk mi már egyből k.csögök vagyunk de jól van ha ilyen értetlen hülye kis p.csa vagy higgy amit akarsz.Leszarom.

3#voltam

2016. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
56%
Véleményem szerint, ha "Helló" val köszönt akkor bejöhetsz neki, nekem ha nem jön be egy lány akkor maximum egy sziát hajitok oda neki...
2016. szept. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de nekem már egy csomó idegen fiú köszöngetet, nem jelent semmit. De azér ha tetszik neked, akkor szoba elegyedhetsz vele, hátha lesz belőle valami!
2016. szept. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Koszi, ugy lesz! :)
2016. szept. 17. 15:17
 17/19 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ha találkozol vele mond meg h milyen cuki a kutyusa és kérdezd meg h mi a neve a kutyának
2016. szept. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Koszi :) ugy leez, azt fogom tenni, és koszi!
2016. szept. 17. 16:22
 19/19 anonim válasza:
Mi az istenért teszel ki ide egy ilyen kérdést, ha te már eldöntötted magadnak hogy "azért köszönt mert bejössz neki" és semmilyen véleményt nem fogadsz el, ami különbözik a neked tetszőtől? 😂
2018. ápr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!