Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az eggyik legjobb barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eggyik legjobb barátnőm szerelmet vallott, mit csináljak?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok.. A barátnőmmel nagyon jóban vagyunk egy barátnőmön keresztül ismerkedtünk meg mert ő idősebb tőlem 22 éves. Mindkettőnknek van barátja. De egy ideje furán viselkedett velem szemben..Ő nem boldog a párkapcsolatában, és mindig mikor beszéltünk a barátjáról, és épp " szidta" a srácot és én tanácsokkal láttam el, és elmondtam a véleményem , ő tett kétértelmű jelzéseket.. Hogy én mindig megértem és ő ilyen embert akar maga mellé.. Ő biszex és én is. Ha megnéztünk eggyütt egy filmet, és feküdtünk az ágyamon, általában a vállamra feküdt és átölelt.. Bókolgatott milyen aranyos vagyok stb..És 1 hete nem beszélünk már.. A barátom féltékeny volt a barátnőmre, mondván hogy simán lehet látni hogy odavan értem de én elhesegedtem a gondolatot és nem hittem a barátomnak. Mondtam hogy én őt szeretem és bizzon bennem, nameg az eggyik legjobb barátnőm nyilván csak beképzeli a dolgot... Aztán áthivtam a barátnőm hozzám a hétvégén beszélgessünk, filmezzünk menjünk el valahova. Éreztem rajta hogy mondani akar valamit és rákérdeztem mi a baja mert nagyon látszik hogy valami nem okés. Azt mondta nem mennek túl jól a dolgok a barátjával és szakitani fog vele mert nem érzi jól magát a kapcsolatban.. És elkezdett pityeregni. Én pedig automatikusan megakartam vigasztalni, megöleltem és mondtam hogy nem lessz semmi baj, itt vagyok neki és átvészeljük ezt együtt csak ne sírjon.Elhúzódtam tőle, ő pedig.. Annyit mondott " szeretlek" és megakart csókolni, alig birtam felfogni de elforditottam az arcom. Aztán rákérdeztem hogy ez most mi volt?! Tökre elpirult, szégyellte magát.. Elakart menni de mondtam addig elnem engedem még nem magyarázza el hogy miért akart megcsókolni.. Elmondta hogy régóta érez irántam valamit csak félt elmondani mert nem akarja hogy megromoljon a barátságunk.. Én csak néztem nem hittem el amit mondott.. Elég csinos kedves aranyos lány és mellesleg a legjobb barátnőm.. Persze próbáltam észhez térni és elmondani neki hogy nagyon kedves édes és szép nő de nekem olyan mintha a testvérem lenne és van barátom akit szeretek.. Nem akartam megbántani de tényleg mást nem tudtam kinyőgni.. Azt mondta tudja és elsem kellett volna mondania, ő elmegy neharagudjak.. És azóta alig beszéltünk.. Facen sem ir rám én pedig nem tudnék hogy viszonyulni hozzá... Azt sem tudom jó lenne e beszélnem vele vagy magányra van szüksége.. Tényleg tanácstalan vagyok..:/ Attól is tartok hogy ezek után milyen lessz a kapcsolatunk.. Bántani sem szeretném, de mégis olyan mintha a nővérem lenne... Mit csináljak??

2016. szept. 15. 23:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Hagyj egy kis időt.. így mindketten megnyugodhattok kicsit, és tisztázhatjátok az érzéseiteket.. Szerintem majd beszéld meg vele a dolgot, hiszen gondolom fontos a barátságotok.. Így mindketten tovább tudtok lépni..
2016. szept. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!