Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nagyon tetszik! De letiltott pedig csak igazat mondtam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődöt hogy elmentem nyaralni és ott találkoztun és egy nappal késöbb mentem nyaralni és a barátnőmet kérdezte hogy miért nem jöttem ! Mert jól ismerik egymást pedig de akkor amikor rólam kérdezet akkor csak képen látott ! Másnap mentem eljöt bemutatkozni és megtetszet hogy jól néz ki ! Mind1 mentek az események kedd volt este 10 és fürödtem egyszer csak kopog valaki meg ordibál azt hittem hogy valami részeges ember de kimásztam a kádból és szóltam a barátnőmnek és ő ajtót nyitott ő volt eljöt a cucáért a barátnőm meg szinte ordibált velem hogy vegyél fel valamit de nagyon meg voltam ilyedve ! Este 10-kor ha valaki eljön a cucáert az nem 100-as de elnéztem neki mert annyira tetszik ! Eljöt a haverjával és én kirohant az ajtón mint egy idóta mert nagyon ideges voltam a barátnőmre ! Utána lelkiismert futdalásom volt hogy olyan hülye meg gáz vagyok ! Mentek a napok és elmentünk a meccsére ! Olyan jól nézet ki le izadva is ! Én meg a barátnöm meg kiöltöztünk !

Aztán haza mentünk ! Én bejelöltem facebookon és vissza jelölt ! És beszélgettem kicsit vele utána írtam egy nagyon ciki üzenetet pedig vagy 50-szer ujra fogalmaztam és hezitáltam hogy elküldjem ! Amiért szintén megint lelkiismeret furdalásom volt ! Eltel 2 hét nem válaszolt rá semmit ! Barátnőim nyaggatak hogy küldjek mégegy üzenetet ! Ez az üzenet jól sikerült szerintem mert minden benne volt ! De letiltot ! És úgy fáj hogy semmijen válaszra nem méltat ! 3 napig nem tudtam belenézni a hülye tükörbe és még mindig magamban keresem a hibát ! De tegnap sikerült felkelnem és elmentem vásárolni vettem szempilla spirált szem kihúzót és kicsíptem magam egy kicsit átöltöztem csinos rihába és sikerült emelt fővel tükörbe néznem ! Szóval szerintetek mit kéne tennem ? 14/L



2016. szept. 17. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Jézusom... Már az első mondatnak sincs semmi értelme, nemhogy a többinek.

Kisegítőbe jársz?

2016. szept. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval szerintetek mit kéne tennem ? "

Értelmesen leírni a kérdésedet.

2016. szept. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Huha ez aztan a story amire azt gondolod hogy ertelmesen leirtad kozbe nem
2016. szept. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi ez a sok felkiálltójel? Semmit nem értek belőle!!!

Najó, újraolvastam 5ször, csakhogy valaki értelmes választ is adjon. Nagyjából értem. Nem érdekled. Mit tegyél? Lépj túl rajta. Fiatal vagy, ráérsz megtalálni a tökéletes fiút.

2016. szept. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat még szokom új telefonom van. De ha nem megy ? Hogy túl lépjek rajta ?
2016. szept. 17. 21:24
 6/8 A kérdező kommentje:
És bocsánat hogy így fogalmaztam csak kiírni is alig bírtam !
2016. szept. 17. 21:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha írni sem "bírsz" (nem megfelelő szó amúgy), akkor a nyelvi készségeidet fejleszd a fiúk után futkosás helyett.


14 évesen totálisan analfabéta vagy, szerinted ez nem gáz? Egy nyolcéves jobban ír, mint te.

2016. szept. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy "még mindig magamban keresem a hibát".

Hát meg is találtad saját magadban!

Nem tértél ki rá, mi volt a nagyon ciki üzenetben,de ez lehetett az indok a letiltásra + még rátettél egy lapáttal az újabbal.

Ilyen helyesírással, ciki üzenetekkel, nyomulós stílussal

örülhetsz, hogy nem válaszolt! Megtehette volna, hogy nyilvánosan megaláz.

Felejtsd el a tükröt, szemkihúzót, spirált, meg a nyaggatós barátnődet! Nagyon gyerek vagy még. Képezd magad, tanulj sokat és eljön a felnőttkor is, előbb, mint várod.

2016. okt. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!