Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Nálatok ez hogy működik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok ez hogy működik?

Figyelt kérdés

Tudom milliónyi ilyen kérdés van...de én sokkal személyesebbnek érzem, hogyha nekem válaszoltok. Szóval fiúk...rajtatok higy látszik ha egy lány tetszik? Miket csináltok stb...és miket csináltok akkor, hogyha csak haver az a lány....mik a határok?

Nálam az a helyzet, hogy nagyon tetszik egy fiú...és néha nagyon nyomul, olyankor mindig megölel ha búcsúzik, átkarol, folyton a szemeimet dícséri....

Néha meg csak ilyen "just friends" zónában van...valahogy ki szeretném deríteni, hogy most mivan! Ti higyan vélekedtek erről? Mit tegyek/mit tehetnék?



2016. szept. 17. 23:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy 14/L
2016. szept. 17. 23:19
 2/5 ZZotyaa ***** válasza:
Ha nekem tetszik 1 lány akkor általában nem szoktam ránézni ha többen vagyunk ott vagy teljesen más hogy tartom a kezemet mint még azelőtt hogy odajött volna.
2016. szept. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
En próbálok vele szemezni, akárhol vagyunk, viszont ilyenkor a hangom nem lesz olyan erőteljes, hanem inkább kedvesebb, es nem jut eszembe neha szinte semmi:DD, zavarban érzem magam...
2016. szept. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Maradjatok kettesben, hogyha nem jut eszébe semmilyen téma és beüt az a kínos csönd, akkor biztos lehetsz benne hogy bejössz neki. Én is általában így vagyok, nagyon ritka az a helyzet, amikor fel tudok dobni egy témát.
2016. szept. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm :33
2016. szept. 19. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!