Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb barátnőm szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm szerelmes belém mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kb 6 éve ismerjük egymást és azóta legjobb barátok lettünk, minden nap beszélünk, néhány hete beteg volt és küldtem neki egy rózsa csokrot hogy szeretném ha minél hamarabb meggyógyulna, hiányzik. Nem volt benne semmi olyan szándék, csak azt akartam hogy lássa törődöm vele azóta teljesen megváltozott a stílusa velem, tegnap burkoltan szerelmet vallott, nem tudja hogy meleg vagyok senki sem tudja csak én, nem.rudom mit csináljak nem akarom elvesziteni. Hogy lehetne minden olyan mint ezelőtt
2016. szept. 18. 23:03
 1/3 Camorri ***** válasza:
60%

Őszinte leszek veled, mert én is kerültem már hasonló helyzetbe. Sehogy. Ezt elrontottad. Ha egy lánynak rózsacsokrot küldesz, akkor az egyértelmű udvarlás jele, már csak azért is, mert manapság egyre kevesebb az olyan fiú aki ennyire odafigyel.

Sajnos bele kell törődnöd, hogy vagy összejössz vele (ami nem valószínű), vagy beletolod a friend zonába, és utána szegény lánynak össze fog törni a szíve.

Ez van sajnos. Erőt, és kitartást hozzá!

2016. szept. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 NudliHercegnő ***** válasza:

Szia!

Valószínűleg félreértett téged, mert egy baráttól a rózsacsokor tényleg nem mindennapi dolog. Képzeld el, egy kissé szokatlan lenne, ha egyik barátnő a másiknak rózsacsokrot küldene, már csak azért is, mert azt aztán tényleg burkolt szerelmi vallomáskémt lehet értelmezni. El akarod mondani neki a szexuális beállítottságodat? Mert ha megbízol benne annyira, akkor és az őszinteséget tudnám neked javasolni, hiszen csak az hozhat mindent maradéktalanul rendbe. Nehéz melegnek lenni a mai világban is, annyi ellenségeskedés között úgy érzi az ember, hogy jobb, ha titkolózik, de sose felejtsd el, hogy nincs annál nagyobb megkönnyebbülés, mint mikor valaki előtt teljesen felvállalhatod magad. A kérdés az, hogy ez a lány tényleg érdemes -e erre, és nem fog -e visszaélni a bizalmaddal.

Sok sikert, és minden jót!:)

2016. szept. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én is gondolkodtam rajta hogy össze jövök vele de nem hiszem hogy valaha őszintén szerelmes lennék belé, legjobb lesz ha bevallom neki az iranyultságomat maximálisan bízom benne
2016. szept. 19. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!